CFR Cluj, noua campioană a României. A învins FC Viitorul cu 1 - 0

CFR Cluj, campioana Romaniei
simona halep si elina svitolina

Halep - Svitolina 0-6, 4-6 în finala de la Roma. Reacția Simonei după meci și ce i-a spus Cahill la 0-5 în primul set

Simona Halep - Maria Sharapova 4-6; 6-1; 6-4. Simona este în finală la Roma

Simona Halep rămâne numărul 1 mondial, după ce a învins-o în 2 seturi pe Caroline Garcia

Halep - Garcia 6 - 2, 6 - 3 în sferturi la Roma. În semifinale va juca cu Sharapova

Halep are nevoie de un tur în plus la Roma faţă de Wozniacki pentru a-şi păstra locul I WTA

Simona Halep, calificare automată în sferturile turneului de la Roma. Madison Keys s-a retras

Karolina Pliskova a spart scaunul arbitrului la Roma şi riscă sancţiuni. VIDEO

Marseille - Atletico 0 - 3. Spaniolii au câștigat trofeul Europa League

Halep a învins-o pe Osaka, la Roma. Simona a pierdut doar un game în acest meci

Cristina Neagu: În România, din victorie se face nuntă şi din înfrângere înmormântare. Sunt dezamăgită

CSM Bucuresti

CSM Bucureşti, învinsă de Gyor cu 26-20, în semifinalele Ligii Campionilor de Handbal

luptator MMA

Un luptător de MMA a fost făcut knockout într-un meci de doar 10 secunde. VIDEO

Gheorghe Hagi

Hagi îl critică dur pe selecţionerul Cosmin Contra: ”Nu suntem pe drumul bun”

simona halep

Reacția Simonei Halep după eliminarea de la Madrid

Halep - Pliskova 4-6, 3-6. Simona a fost eliminată din turneul de la Madrid

Simona Halep şi-a aflat adversara din sferturile de finală ale turneului de la Madrid

Halep - Pliskova 6 - 1, 6 - 4 în optimile de la Madrid. Românca s-a calificat în sferturi

Halep - Mertens 6-0, 6-3 în turul doi la Madrid. Pe cine va întâlni Simona în optimi

Halep - Makarova 6 - 1, 6 - 0 în primul tur la turneul de la Madrid

Simona Halep

Simona Halep îşi apără la Madrid locul 1 WTA în faţa lui Caroline Wozniacki

Maraton moeciu

Competiție sportivă cu peste 1.600 de participanți, la Moeciu de Sus: „Am savurat cursa”