Un profesor a demisionat pentru că elevii lui petreceau prea mult timp pe telefon și nu erau atenți la ore
Un profesor de biologie de la un liceu din Arizona și-a dat demisia după ce a devenit exasperat de utilizarea constantă ...
Citeste mai mult ›
Citeste mai mult ›