O cățelușă scoasă la pensie de Jandarmerie își caută o nouă casă
Timp de 11 ani, Ogepa a fost câinele Jandarmeriei Bacău. Acum, din cauza vârstei, cariera ei militară s-a ...
Citeste mai mult ›
Citeste mai mult ›