Roger Moore: "Daniel Craig este un criminal"!

60184163

Actorul britanic Roger Moore, cunoscut la nivel mondial datorita faptului ca a jucat personajul James Bond de sapte ori, considera ca el era cel care punea pe jar inimile femeilor, iar actualul Bond, Daniel Craig este, mai degraba, un asasin.

Roger a declarat ca pe ecran spionii trebuie sa fie atragatori, pentru ca este vorba de fantezie. Daca toata lumea poarta haine elegante, atunci un spion adevarat va trebui sa poarte si el un costum elegant, sa nu para diferit de ceilalti.

Dupa ce nu a mai jucat rolul Agentului 007, Moore nu a mai primit foarte multe oferte. Dar, a jucat in Fire, Ice & Dynamite si in comediile Bullseye! (1990), cu Michael Caine si Bed & Breakfast (1992/I). Au urmat filmul de televiziune The Man Who Wouldn't Die (1995), The Quest (1996/I), cu Jean-Claude Van Damme si serialul "The Dream Team" (1999).

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Bernadette Szocs a întors toate privirile la plajă! Cum se relaxează campioana noastră - https://pro-link.ro/VNa
FOTO Bernadette Szocs a întors toate privirile la plajă! Cum se relaxează campioana noastră - https://pro-link.ro/VNa
Citește și...
Daiana Anghel si George Vintila, un experiment inedit

Prezentatorea Stirilor Sport.ro, Daiana Anghel, a gasit cea mai tare solutie pentru traficul infernal din Bucuresti. La Promotor, Daiana a testat un Fiat 500, o masina creata special pentru doamne, cu accente retro si dimensiuni reduse.

Beckham e innebunit dupa majorete

Ce e frumos si lui Dumnezeu ii place! Asta pare sa gandeasca David Beckham, cu ochii la pantalonasii scurti si mov ai majoretelor.

O noua moda! Ce e in neregula in imagini?

Modelul Katie Price a luat londonezii prin surprindere cu look-ul ei. Nu a luat-o razna, nici croitoreasa nu a gresit tinuta si nici nu era dezordine in debaraua cu pantofi!

Recomandări
Anul 2027 ar putea fi cel mai cald înregistrat vreodată. Fenomenul El Nino, aproape de un record istoric

Fenomenul climatic El Nino din acest an ar putea fi cel mai intens înregistrat vreodată, ameninţând să provoace condiţii meteorologice extreme la nivel global şi să facă din 2027 cel mai cald an înregistrat vreodată.

Cum arată noua variantă a legii salarizării. Valoarea de referință a fost redusă la 4.000 de lei, de la 4.100 - Surse

Proiectul noii legi a salarizării care a ajuns, joi, pe masa liderilor politici, stabileşte valoarea de referinţă privind salarizarea personalului plătit din fonduri publice la 4.000 lei, începând cu 1 decembrie 2026, cu posibilitatea de majorare în 2027.

Canicula persistă în aproape toată țara. ANM a prelungit avertizările meteo de temperaturi extreme

Noul episod de caniculă continuă până duminică dimineață. Meteorologii au emis avertizări de Cod galben și Cod portocaliu pentru temperaturi deosebit de ridicate, disconfort termic accentuat și nopți tropicale.