O româncă este suspectată că și-a omorât fiica de 13 ani, apoi și-a luat viața, în Torino. Femeia se despărțise recent de soț
Tragedie în Torino. O româncă de 39 de ani și-a luat viața după ce a încercat să își omoare fetița de 13 ani. ...
Citeste mai mult ›
Citeste mai mult ›