Oaspete nepoftit. S-au trezit cu avionul in casa!

×
Publicitate

Accident teribil in Florida, unde un avion de mici dimensiuni s-a prabusit peste o locuinta, lovind in cadere si o masina parcata pe aleea din fata.


Se pare ca pilotul de 64 de ani a pierdut controlul aparatului cu cateva clipe inainte sa aterizeze pe un aeroport. Echipele de salvare au ajuns imediat, dar barbatul si sotia lui, aflata si ea in avion, nu au supravietuit impactului.

In urma accidentului, au fost ranite si trei persoane care erau in masina lovita. Ingrijorati ca ar putea izbucni un incendiu, pompierii au evacuat toate locuintele din apropiere.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Noua bestie de 1.600 CP de la Bugatti! Există un singur exemplar în lume
FOTO Noua bestie de 1.600 CP de la Bugatti! Există un singur exemplar în lume
Citește și...
Criza naste monstrii. Si-a impuscat sefii pentru ca l-au concediat

Un californian de 47 de ani s-a razbunat sangeros pe sefii care l-au dat afara de la serviciu. El si-a impuscat trei fosti colegi, toti cu functii de conducere in companie. Apoi, si-a petrecut ziua fugind de politie la volanul unei masini de teren.

Atentie, calatori! Continua greva la Alitalia

Compania Alitalia a anuntat ca peste 40 de curse de pe ruta Roma - Milano au fost anulate ca urmare a protestului pornit de piloti si de personalul navigant.

Victoria lui Obama ar putea duce la un "baby boom" in SUA

Potrivit Newsweek, victoria lui Barack Obama ar putea fi urmata de o crestere a natalitatii in Statele Unite, deoarece americanii sunt mai optimisti privind viitorul lor.

Recomandări
Nicușor Dan: „Partidele nu s-au înțeles pe legea salarizării. Și-au asumat pierderea a 770 de milioane de euro din PNRR”

Președintele Nicușor Dan anunță că PSD, PNL, USR și UDMR nu au ajuns la un consens privind legea salarizării și și-au asumat pierderea a 770 de milioane de euro din PNRR.

Peste 120 de aleși ar putea rămâne fără funcții dacă Legea integrității va fi promulgată. USR, avertisment pentru PNL

După o lună de dezbateri și nenumărate modificări, legea integrității a fost adoptată în Parlament cu articolul care prevede că aleșii găsiți în incompatibilitate sau conflict de interese, chiar și retroactiv, își pierd funcția.

Ungaria declară Rusia drept „amenințare” pentru Europa și ordinea mondială. Ruptură față de politica lui Viktor Orbán

Guvernul Ungariei a condamnat oficial agresiunea militară a Rusiei și și-a anunțat sprijinul pentru integritatea teritorială a Ucrainei, potrivit orientărilor politice publicate marți seara.