Loredana, Marius Moga, Smiley si Tudor Chirila filmeaza duelurile de la Vocea Romaniei. "Sunt voci foarte bune"

×
Codul embed a fost copiat

Cele mai bune voci vor rasuna din nou in toata Romania din 18 septembrie, cand la PRO TV se intoarce Vocea Romaniei. Tudor Chirila, Loredana, Smiley si Marius Moga si-au format deja echipele, iar concurentii se lupta sa ramana in competitie.

Zilele acestea se filmeaza confruntarile si antrenorii nu stiu la ce concurenti sa renunte pentru ca multi... sunt foarte buni.

Tudor Chirila, Loredana, Smiley si Marius Moga si-au ales vocile cu care spera sa castige "Vocea Romaniei", iar acum sunt pusi in fata celei mai dificile etape: duelurile.

Loredana, antrenor: "Vor arata foarte bine duelurile. Am pregatit niste momente memorabile. Sunt voci foarte bune."

Tudor Chirila, antrenor: "Ma intreba cineva daca e greu sa aleg. E mai greu sa te desparti. De ales e simplu: iti faci niste criterii si alegi."

Citește și
vocea romaniei
Ultima oprire a caravanei "Vocea Romaniei". Sute de doritori s-au prezentat la preselectiile din Capitala

Marius Moga, antrenor: "Vocea e cea mai importanta. Pe de alta parte, nu prea crezi omul daca nu ramane intr-un personaj al piesei, te prinzi ca nu-i da viata piesei."

Tocmai de aceea, antrenorii promit ca vor fi mai exigenti si mai atenti la detalii ca niciodata pentru a lua decizia corecta. Mai ales ca toti sunt hotarati ca anul acesta sa castige Vocea Romaniei.

Reporter: "Crezi ca Vocea Romaniei se afla la tine in echipa?
Loredana: Eu cred ca da...
Chirila: NU, nu cred... Cum zice Jules Verne, sa nu anticipam."

Ca in fiecare editie, Pavel Bartos e responsabil de mentinerea pacii.

Pavel Bartos, gazda emisiunii: "Daca pana acum concurentii isi doreau cu ardoare sa castige, de data asta antrenorii sunt pusi pe fapte mari si-si doresc sa castige. Uitati-va la ei. Linistea dinaintea furtunii. Pana atunci, profit ca nu sunt atenti... apasa butonul."

Smiley, antrenor: "Merita, e entertainment, e o emisiune curata... unde conteaza vocea, talentul, oamenii frumosi"

Silviu Pasca, fost concurent la Vocea Romaniei, a venit sa-i sustina pe concurenti si le-a spus de ce merita sa lupte sa ajunga in finala.

Silviu Pasca, fost concurent: "Viata mea dupa Vocea Romaniei s-a schimbat pentru ca l-am cunoscut pe Andrei si am semnat cu Haha Production."

Sezonul al cincilea se anunta unul plin de surprize si noutati. Asadar, merita sa fiti cu ochii pe Vocea Romaniei din 18 septembrie, la PRO TV.

Articol recomandat de sport.ro
Jackpot pentru Cristi Chivu! Inter pregătește noul contract pentru antrenor
Jackpot pentru Cristi Chivu! Inter pregătește noul contract pentru antrenor
Citește și...
Loredana, Marius Moga, Smiley si Tudor Chirila si-au ales concurentii. Ce surprize vor fi in noul sezon de
Loredana, Marius Moga, Smiley si Tudor Chirila si-au ales concurentii. Ce surprize vor fi in noul sezon de "Vocea Romaniei"

Fanii super show-ului ''Vocea Romaniei'' au numai motive de bucurie. Etapa auditiilor pe nevazute s-a incheiat, iar in toamna incepe spectacolul.

Ultima oprire a caravanei
Ultima oprire a caravanei "Vocea Romaniei". Sute de doritori s-au prezentat la preselectiile din Capitala

Weekendul acesta, caravana Vocea Romaniei face o ultima oprire in Bucuresti. Sute de oameni talentati s-au prezentat sambata la preselectii, hotarati sa demonstreze ca merita sa ajunga in fata celor 4 antrenori.

Tiberiu Albu, castigatorul de la
Tiberiu Albu, castigatorul de la "Vocea Romaniei", a sustinut primul sau concert. Ultima zi de preselectii pentru concurs

Tiberiu Albu, castigatorul de la "Vocea Romaniei", a sustinut vineri seara primul sau concert, alaturi de trupa sa - Fameless.

Recomandări
De ce nu e Nicușor Dan la Davos. Consilier: ”Mesajul este «nu umblu teleleu prin lume» când sunt lucruri importante în țară”
De ce nu e Nicușor Dan la Davos. Consilier: ”Mesajul este «nu umblu teleleu prin lume» când sunt lucruri importante în țară”

Nicușor Dan nu a mers la Forumul Economic de la Davos pentru că în România se derulează acum mai multe crize, care impun prezența sa în țară, a declarat consilierul prezidențial Marius Lazurca. Mesajul este ”nu umblu teleleu prin lume”, spune Lazurca.

O masă de aer arctic a ajuns în România și aduce temperaturi de -20 de grade Celsius. Meteorolog: „Nu va dispărea curând”
O masă de aer arctic a ajuns în România și aduce temperaturi de -20 de grade Celsius. Meteorolog: „Nu va dispărea curând”

Anul acesta, luna ianuarie își confirmă numele de gerar. Este iarnă ca la carte în România. După zile și nopți foarte reci, de luni, 19 ianuarie, toată țara intră sub un cod galben.

Tragedie în Spania. Cel puțin 21 de oameni au murit și peste 30 răniți grav după ciocnirea a două trenuri de mare viteză
Tragedie în Spania. Cel puțin 21 de oameni au murit și peste 30 răniți grav după ciocnirea a două trenuri de mare viteză

Un accident feroviar care a implicat duminică două trenuri de mare viteză a făcut cel puţin 21 de morţi şi peste 30 de răniţi grav în sudul Spaniei, potrivit Gărzii Civile, după o ciocnire foarte violentă care a aruncat mai multe vagoane de pe şine,