Program redus la casieriile Aquatim! Vezi cand iti poti plati facturile la apa

60421950

 Casieriile Aquatim din Timisoara se inchid mai devreme joi si vineri, intrucat in cladirile in care societatea isi desfasoara activitatea au loc actiuni de dezinsectie si deratizare.

Astfel, programul casieriilor in zilele de joi, 22 mai repsectiv vineri, 23 mai, este urmatorul:

- Joi, 22 mai, casieria de pe strada Oituz nr. 1 va fi deschisa intre orele 7:30-15:30

- Vineri, 23 mai, casieria de pe str. Gheorghe Lazar nr. 11/A va fi deschisa intre orele 7:30-14:30, iar cea de pe str. Treboniu Laurian nr. 7A intre orele 8-14:30.

Birourile Relatii Clienti, Contracte si Tehnic, de pe strada Treboniu Laurian, vor functiona tot pana la ora 14:30 in data de 23 mai.

Factura de apa poate fi platita  in retelele bancare, la unitatile postale, la magazinele din reteaua PayPoint si la terminalele Rompay.

 

Articol recomandat de sport.ro
Key Alves ”rupe” internetul, la patru luni după ce a născut! Cum arată cea mai frumoasă voleibalistă din lume
Key Alves ”rupe” internetul, la patru luni după ce a născut! Cum arată cea mai frumoasă voleibalistă din lume
Citește și...
O moda care a luat nastere la Paris incepe sa faca furori si la noi! Ce inseamna conceptul "Noapte in Alb"

 O modă care a luat naştere la Paris începe să facă furori şi la noi! Este vorba de "Noaptea in Alb", idee care a prins contur la Timişoara, ca "Cina în alb". Cei care au luat parte la petrecere s-au imbracat, din cap până în picioare, în alb.

Au simtit miros de gaz si au intrat in apartamentul vecinului. Ce au descoperit inauntru i-a ingrozit

 Descoperire macabra intr-un apartament din Timisoara. Un barbat de 58 de ani a fost gasit in stare de putrefactie.

Solutia gasita de inspectorii scolari din Timis. Parintii nu vor mai fi nevoiti sa scoata bani din buzunar pentru meditatii

Satui de dezastrele inregistrate aproape in fiecare an la bacalureat, inspectorii scolari din Timis s-au hotarat ca anul acesta e timpul sa gaseasca singuri o rezolvare pentru elevii slabi pregatiti.

Recomandări
Ministrul Proiectelor Europene răspunde acuzaţiilor unor „domni din cauza cărora România a pierdut 458,7 milioane euro”

Ministrul Proiectelor Europene, Dragoş Pîslaru, răspunde acuzaţiilor unor „domni din cauza cărora România a pierdut 458,7 milioane Euro”, potrivit cărora „de vină sunt Bolojan, Gheorghiu şi Pîslaru”.

Medic ginecolog: „Copiii concepuți în post nu ajung să se nască sau mor în pătuț”. Colegiul Medicilor a deschis o anchetă

Declarații șocante, făcute de un medic ginecolog din Iași, au dus la o anchetă a Colegiului Medicilor.

Petreceri de 1 Mai în Mamaia. Cluburi arhipline, șampanie cu artificii și distracție până în zori, în ciuda vremii reci

Prima noapte de distracție la malul mării din acest an a fost una reușită, în ciuda vremii reci.