Piratii au intrat la apa, in Florida, la Festivalul Corsarilor!

60177871

La primul festival al corsarilor, americanii costumati ca la carte au incins o partida de poker sub apa!


Miza a fost mare: piratii de ocazie s-au inarmat, au parasit puntea si-au facut jocurile la adancime.

Nu s-au sinchisit deloc de pestii care le cam dadeau tarcoale.

De la petrecere n-au lipsit corabiile, focurile de arma, tunurile si, desigur, butoaiele pline cu rom.


Articol recomandat de sport.ro
Maya Jama a ”rupt” internetul cu ultima postare, după ce Ruben Dias s-a afișat cu noua iubită
Maya Jama a ”rupt” internetul cu ultima postare, după ce Ruben Dias s-a afișat cu noua iubită
Citește și...
Siamezii din Arizona, care impart acelasi ficat, au sanse mari de separare

Starea de sanatate a celor doi baietei, nascuti in vara trecuta, este foarte buna. In cele doua luni de viata, au luat in greutate, dorm si au doua inimi puternice, spun medicii.

Ultima inventie a britanicilor: energie electrica din... pedale!

Un grup de britanici a creat un cinematograf mobil si ecologic, alimentat in intregime din energia biciclistilor.

Prietenie legata pe front. Un soldat american a adoptat un caine irakian

Un soldat american si-a convins superiorii sa-l lase sa-si ia acasa catelul pe care l-a salvat in Irak dintr-un incendiu.

Recomandări
SURSE: Președintele Nicușor Dan va face o nouă desemnare de premier la începutul lunii septembrie

Președintele Nicușor Dan va face o nouă desemnare de premier la începutul lunii septembrie, fără să mai organizeze consultări politice oficiale cu partidele, au precizat pentru Știrile Pro TV surse apropiate de Palatul Cotroceni.

Planul pentru cel mai negru scenariu la Cernavodă. Autoritățile vor să aducă apă cu cisterna dacă Dunărea scade la un metru

Guvernul anunță noi măsuri pe Dunăre prin care să asigure în viitor suficientă apă pentru răcirea reactoarelor centralei de la Cernavodă.

Cel mai în vârstă monarh din Europa, Regele Harald al Norvegiei, a decedat la vârsta de 89 de ani

Regele Harald al V-lea al Norvegiei, care a plecat în exil în Statele Unite încă din copilărie, în timpul ocupației naziste a țării sale natale, a murit la vârsta de 89 de ani.