Accident surprins de camere, chiar în centrul Iașiului. Ce s-a întâmplat

×
Publicitate

Patru persoane au ajuns la spital, după ce două mașini s-au ciocnit, în centrul Iașiului.

Impactul care a avut loc pe carosabil umed a fost surprins și de o cameră de supraveghere.

În imagini se vede cum o mașină, condusă de un tânăr de 24 de ani, se izbește de un autoturism care circula regulamentar.

Vehiculul din urmă e proiectat într-un stâlp de electricitate, iar apoi revine pe șosea.

Din fericire, victimele nu au fost grav rănite. Polițiștii au deschis un dosar penal pentru vătămare corporală din culpă.

Articol recomandat de sport.ro
Sandra Izbașa a împlinit 36 de ani. Cum arată acum dubla campioană olimpică
Sandra Izbașa a împlinit 36 de ani. Cum arată acum dubla campioană olimpică
Citește și...
Manageri, medici și asistenți, suspectați că au decontat consultații fictive. Banii erau împărțiți ca „bonus de performanță”

17 persoane sunt cercetate într-un dosar al procurorilor DIICOT, pentru fals și înșelăciune cu consecințe deosebit de grave. 

Un sac suspect pe care scria „în atenția Poliției” a declanșat o amplă intervenție în Argeș. Ce se afla, de fapt, în interior

Poliția și Serviciul Român de Informații au desfășurat forțe impresionante la Mărăcineni, în Argeș, și zeci de oameni au fost evacuați. Totul, după ce un trecător a anunțat prezența unui colet suspect, lângă un bloc de locuințe. 

DNA descinde la DSV Arad. Inspectori veterinari, suspectați că au acoperit exportul de oi bolnave către state arabe

Percheziții de amploare la sediul Direcţiei Sanitar Veterinare din Arad. Potrivit DNA, inspectori veterinari sunt suspectați că ar fi distrus probe biologice pentru a permite exportul ilegal de oi bolnave în țările arabe.

Recomandări
Nicușor Dan, la Bruxelles, despre criza politică: ”Lăsați-mă să mă întorc în țară, ca să văd și eu care sunt realitățile”

Consiliul European se reuneşte în zilele de 18 şi 19 iunie la Bruxelles, pentru a discuta, între altele, despre Ucraina, competitivitate, apărare şi securitate, Orientul Mijlociu și migraţie. Este prezent și președintele României, Nicușor Dan.

Politolog: Nu e adevărat că AUR are 40%, sondajele “mint cu nerușinare”. Cine ar câștiga, de fapt, alegerile

Sondajele care plasează partidul AUR la circa 40% dintre intențiile de vot ale românilor nu sunt reale și manipulează opinia publică pentru a crea o “sperietoare” politică.

Ciprian Ciucu, ”mâna dreaptă” a lui Ilie Bolojan, audiat la DNA. Surse: Este suspect pentru posibile fapte de corupție

Șoc total la Primăria Capitalei! Ciprian Ciucu este urmărit penal de procurorii anticorupție. Liderul PNL a fost audiat, joi, timp de trei ore de către procurorii anticorupție.