Sezonul estival s-a încheiat, iar imaginea de pe plajă este una tristă. Ce au lăsat în urmă turiștii. „Am găsit pamperși”
Sezonul estival s-a încheiat pe litoral, iar locul turiștilor a fost luat, ca în fiecare an, de gunoaie. Pe ...
Citeste mai mult ›
Citeste mai mult ›