Pepe: Cand am plecat de acasa m-am antrenat psihic. M-am pregatit o luna

×
Publicitate

Dupa sapte ani de relatie, dupa ce acum trei ani s-au casatorit, Pepe si Oana Zavoranu s-au despartit. De o luna, el s-a mutat in alta parte si azi-noapte si-a luat o parte din haine din apartamentul in care au locuit impreuna.

 

"Oanei ii doresc echilibru, dragoste, initiativa. E puternica, n-am luat o sotie care sa nu fie puternica. Soacrei ii urez la multi ani chinuiti prin procese. Mare parte dintre problemele noastre au fost cauzate de procese. Ea a deconectat-o pe Oana de la dragostea noastra. La inceput, dragostea noastra a fost plina de sacrificii, am trecut peste toate impreuna. Oana a inceput apoi sa se gandeasca la problemele cu Marioara si nu s-a mai gandit la mine. E sotia mea, am fost 7 ani impreuna, nu pot sa o vorbesc de rau. Putem sa ramanem amici. M-am deconectat de Oana, eu cu o luna inainte de a pleca de acasa stiam ca nu mai sunt cu ea. Relatia n-a mai mers pentru ca n-am mai comunicat. N-am mai fost la film, la restaurant. Nu mai eram eu persoana cu care vorbea , a povestit inca sotul Oanei Zavoranu.

"Eu sunt singur-singurel de mult timp. Nu stiu cu cine m-au fotografiat ziarele. Nici nu stiu cine e fata. N-am inselat-o nici macar cu gandul pe Oana in cei sapte ani. Daca ea va vrea sa ramanem amici, vom ramane amici. Eu cu Oana nu vom mai fi niciodata sot si sotie. Niciodata. I-am explicat, noi suntem pe primul plan, lasa procesul. Ii spuneam ‘Hai la Viena’, zicea ‘Nu, nu, nu’. Am avut o cearta pe 11 februarie, n-am vorbit tot weekend-ul. Mi-am facut bagajul, i-am spus ca plec la o sedinta foto, ca sa nu mai faca scandal. Cand am plecat de acasa, m-am antrenat psihic. Stiam ca nu mai am un viitor cu ea. Eu voiam un copil, ea voia in America. Poate eu nu vreau?! Daca imi spunea de acum sapte ani ca nu vrea copil, poate nu ajungeam aici", a explicat Pepe despre cum s-a ajuns la despartire. Cantaretul a povestit ca, atunci cand se certau, el mai pleca de acasa cate o zi.

"Il cunosc pe Tudy, apare prin toate ziarele. Nu cred ca a fost nimic intre ei. Nu cred ca m-a inselat vreodata. Nu bag mana in foc, dar nu cred. Sper sa ma respecte pe viitor", a spus Pepe la "Happy Hour" despre barbatul despre care se scria ca i-a luat locul in inima Oanei. Artistul a explicat si ca apartamentul in care sta acum Oana e al lui. El o va lasa sa stea acolo pana se va organiza, dar ca sotia lui are si ea doua apartamente, deocamdata inchiriate.

"Pentru ca suntem niste oameni civilizati, nu divortez, nu divorteaza, divortam", a pus punctul pe "i" Oana, surprinsa cand a ajuns acasa azi-noapte.

"Eu cu Oana nu o sa mai fim fericiti impreuna. Ea a acceptat ideea, dar dimineata parca nici nu vorbisem despre asta. Ea spunea ca ea e de vina. Dar cand s-a stins focul nu mai poti sa te incalzesti", spune Pepe.

In timpul pauzei publicitare, Pepe a primit mai multe SMS-uri. De la Oana, dar si de la doamna care le face curatenie in apartament. Ultima spunea ca sotia cantaretului vrea ceasul pe care acesta il purta si pe care Pepe i l-a dat lui maruta sa i-l dea Oanei. "Eu nu mai citesc mesajele de la Oana de ceva vreme. Mi-am impus sa nu mai citesc niciodata ce imi trimite. Doamna care face curatenie mi-a trimis SMS ca Oana vrea sa ii dau inapoi ceasul pe care il port, ca e de la ea. Nu mai vreau sa aflu nimic despre ea. Eu am plecat pentru ca m-am plictisit, m-am saturat. Nu exista niciun regret, regret doar ca n-am mai putut sa continui o relatie cu ea. Si eu o iubesc, si eu am iubit-o. Dar nu se mai poate. Cu Oana n-am ce sa mai caut, nici macar intr-un platou de televiziune. Nu mai intereseaza ce gandeste Oana despre mine. Sunt sigur ca sufera. Dar eram impreuna doar de dragul presei. Nu am mai vrut sa stam impreuna de dragul lumii", au fost explicatiile lui Pepe.

Articol recomandat de sport.ro
„Șantajul Europei s-a dovedit mai puternic!” Plânge Moscova după ultima lovitură plecată din România
„Șantajul Europei s-a dovedit mai puternic!” Plânge Moscova după ultima lovitură plecată din România
Citește și...
O influenceriță canadiană a ales sinucidere asistată din cauza unei boli incurabile. „Nu asta mi-am dorit”

O influenceriță canadiană care se lupta cu Alzheimer și-a pus capăt vieții printr-o formă de moarte asistată, după ce le-a mărturisit fanilor săi, într-un videoclip emoționant, că trăia într-un corp în care nu se simțea confortabilă sau în siguranță.

Jennifer Lopez, apariție spectaculoasă la aniversarea ei. Rochia albă cu care vedeta a cucerit Parisul | GALERIE FOTO

Jennifer Lopez a uimit într-o rochie albă de tip babydoll la celebrarea zilei sale de naștere în Paris.

Hailey Bieber, apariție incendiară într-o rochie roșie din dantelă după finala Cupei Mondiale | GALERIE FOTO

Hailey Bieber a optat pentru o rochie roșie, inspirată de lenjerie, în timpul unei seri romantice după finala Cupei Mondiale FIFA.

Recomandări
ANAF verifică veniturile obținute de români în străinătate. Cine riscă să plătească un impozit de 70%

Peste un miliard de euro din venituri obținute de români în străinătate au fost declarate la ANAF pentru anul 2025. Cei mai mulți bani au provenit din investiții, iar cei mai puțini din agricultură. 

Șantierele din București, cele mai liniștite locuri ale orașului. Pe unul mai „agitat”, doi dau la lopată, patru se uită

Lucrările sunt întârziate pe unele din cele 50 de șantiere deschise în București pentru schimbarea conductelor și a șinelor de tramvai. 

Fenomenul care face incendiile din Spania imposibil de controlat. Ce este „regula 30-30-30” de care se tem toți pompierii

Pompierii spanioli depun eforturi colosale pe mai multe fronturi pentru a opri cele mai distrugătoare incendii de vegetație din istoria recentă a țării. În ultima săptămână, flăcările au pârjolit peste 50.000 de hectare de teren.