Un bărbat s-a luptat cu un aligator de 2,4 metri cu mâinile goale. Momentul terifiant a fost filmat. VIDEO

62443911

Un luptător MMA s-a luptat cu un aligator de 2,4 metri cu mâinile goale. Reptila se plimba pe o stradă din Florida, duminică.

Mike Dragich, în vârstă de 34 de ani, se afla la un meci de hochei alături de familia lui atunci când a fost sunat de șeriful din zonă cu privire la apariția aligatorului, potrivit dailymail.co.uk.

Fiind un expert în prinderea acestora, dar neavând echipamentul adecvat la el, Dragich s-a luptat cu aligatorul cu mâinile goale.

Nu este pentru prima dată când acesta se lupta cu un aligator fără echipament. Anul trecut, a avut loc un incident asemănător într-o parcare de lângă o școală generală, iar Dragich a reușit să captureze reptila.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Diletta Leotta, fără inhibiții în vacanță. Fotografii îndrăznețe cu partenera lui Karius: ”Ești o zeiță”
FOTO Diletta Leotta, fără inhibiții în vacanță. Fotografii îndrăznețe cu partenera lui Karius: ”Ești o zeiță”
Citește și...
Polițiști din Botoșani condamnați să dea înapoi brânza pe care au luat-o ca șpagă

Doi polițiști din Botoșani au fost condamnați, printre altele, să dea înapoi și brânza primită ca șpagă, într-un dosar de corupție instrumentat de DNA Suceava. Șase inculpați au primit definitiv pedepse cu suspendare, alți 15 fiind încă judecați.

ONG-urile din România au obținut peste 21 de miliarde de lei la finalul anului 2022. Unde sunt cele mai multe

Veniturile totale obţinute de ONG-uri au fost de peste 21 miliarde de lei la finalul anului 2022 - aproximativ 1,51% din Produsul Intern Brut al țării, arată studiul „România 2024. Sectorul neguvernamental. Profil, tendinţe, provocări”.  

Familia de „țepari în serie” care a fugit fără să plătească din șapte restaurante. Mănâncă de sute de euro și se fac nevăzuți

O familie de opt persoane a consumat în mai multe restaurante și a plecat fără să plătească nota.

 

Recomandări
Nicușor Dan: „Partidele nu s-au înțeles pe legea salarizării. Și-au asumat pierderea a 770 de milioane de euro din PNRR”

Președintele Nicușor Dan anunță că PSD, PNL, USR și UDMR nu au ajuns la un consens privind legea salarizării și și-au asumat pierderea a 770 de milioane de euro din PNRR.

Peste 120 de aleși ar putea rămâne fără funcții dacă Legea integrității va fi promulgată. USR, avertisment pentru PNL

După o lună de dezbateri și nenumărate modificări, legea integrității a fost adoptată în Parlament cu articolul care prevede că aleșii găsiți în incompatibilitate sau conflict de interese, chiar și retroactiv, își pierd funcția.

Titlurile de stat ar putea deveni garanție pentru credite bancare. Românii nu ar mai fi nevoiți să le vândă pentru bani

Pentru prima dată, românii care au titluri de stat precum „Fidelis” ar putea obține credite bancare cu ajutorul lor. Titlurile de stat le-ar putea servi drept garanție pentru împrumuturi fie de consum, fie ipotecare.