Mark Gitenstein, la Dupa 20 de ani, despre numirea unui nou ambasador SUA la Bucuresti: Procesul de numire este "frustrant"
Fostul ambasador al SUA, Mark Gitenstein, a declarat la "Dupa 20 de ani" ca vorbeste in calitate de ...
Citeste mai mult ›
Citeste mai mult ›