Două asistente din Ploiești sunt suspectate că s-au angajat la spital după ce au dat șpagă
Două asistente din Ploiești sunt suspectate că s-au angajat la maternitatea din oraș după ce au dat șpagă directorului ...
Citeste mai mult ›
Citeste mai mult ›