Manowar are un mesaj pentru fanii romani! Vezi VIDEO

60426828

Regii metalului au tinut sa transmita un mesaj special pentru fanii din Romania. Trupa Manowar va concerta pentru a doua oara la Bucuresti, in cadrul festivalului Sonisphere, care va avea loc in perioada 25 – 27 iunie, la Romexpo.

Concert Manowar la Bucuresti 2009
Ne vom intoarce in Bucuresti in data de 25 iunie, ne-am simtit minunat ultima oara cand am fost in Romania si speram sa va revedem pe toti acolo!” – a spus Karl Logan de la Manowar.

"The Kings of Metal" vor pasi din nou pe taram romanesc, si nu oricum, ci in cadrul Tuborg Green Fest presented by Sonishpere Festival! Cel mai zgomotos grup de heavy metal din lume revine in Romania, la cererea miilor de fani, pentru a sustine un concert de zile mari, in clasicul stil Manowar.

Cei de la Manowar vor oferi publicului o seara de metal adevarat, cum doar ei stiu sa faca, in seara zilei de 25 iunie.

Manowar
Tuborg Green Fest presented by Sonisphere Festival este cel mai mare festival de muzica rock-metal, care a avut loc pana acum in Romania.

Sonisphere Festival are loc in perioada 25 – 27 iunie, la Romexpo, in Bucuresti si include cel mai asteptat line up al anului: Metallica, Rammstein, Manowar, Slayer, Megadeth, Alice in Chains, Anthrax, Volbeat si Stone Sour.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Fosta luptătoare din UFC și-a surprins fanii cu un pictorial interzis minorilor: ”Sunt puși, nu?”
FOTO Fosta luptătoare din UFC și-a surprins fanii cu un pictorial interzis minorilor: ”Sunt puși, nu?”
Citește și...
Ariana Grande se retrage din viața publică și renunță la un rol important

Cântăreața și actrița Ariana Grande a anunțat că va lua o pauză de la aparițiile publice după încheierea turneului „Eternal Sunshine Tour”, invocând presiunea constantă la care a fost supusă în ultimii ani.

Jeon Somi și WHIB au făcut spectacol la Nibiru, în fața miilor de fani K-pop. „Suntem foarte încântaţi”

Energia miilor de fani ai muzicii K-pop s-a simţit din nou, duminică, la Nibiru.

Reacția lui Katie Holmes după ce fiica sa a renunțat la numele de familie al lui Tom Cruise

Katie Holmes ar susține decizia fiicei sale, Suri, de a renunța la numele de familie al tatălui ei, Tom Cruise. Potrivit unui nou raport, actrița i-a respectat dorința în fiecare etapă și nu ar fi influențat în niciun fel alegerea.

Recomandări
Cod roșu de caniculă extins, temperatura urcă la 41 grade Celsius la umbră. Autoritățile activează planul de măsuri | HARTĂ

ANM a extins Codul roșu de caniculă pentru vestul țării, unde marți se vor înregistra 41 de grade Celsius la umbră. În cursul zilei de luni, doar sud-estul și parțial centrul scapă de caniculă. Ministerul Sănătății a activat planul de măsuri specifice. 

FOTO și VIDEO. Armata a reușit să arunce în aer stânca, într-o operațiune, fără precedent, pentru devierea cursului Dunării

Armata a reușit, luni, să detoneze și să distrugă stânca pentru blocarea Brațului Bala, într-o operațiune fără precedent, pentru devierea cursului Dunării.

Surse: Sorin Grindeanu nu vrea să renunțe la ”amendamentul Fritz” din Legea integrității. România ar putea pierde bani PNRR

Surse din Partidul Social Democrat au precizat pentru Știrile Pro TV că președintele PSD, Sorin Grindeanu, nu vrea să renunțe la așa numitul ”amendament Fritz”, care ar avea efecte asupra președintelui USR, Dominic Fritz, dacă legea ar fi adoptată.