Kanye West s-a usurat in cabina de proba!

60191693

Kanye West a socat celebritatile de la premiile MTV Europe Music Awards, din Liverpool, cand s-a usurat pe podeaua cabinei de proba, informeaza Female First.

Cantretul a fost la eveniment pentru a canta si a si lua premiul pentru Ultimate Urban.

Kanye s-a usurat in propria cabina de proba, din motive necunoscute, ori nu se putea tine, ori nu era "treaz".

Cel mai neplacut a fost pentru formatia The Ting Tings, care a impartit cabina cu acesta.

"Am cerut multe lucruri neobisnuite, dar fapta mi se pare de- a dreptul bolnava", a declarat Jules De Martino, de la The Ting Tings.

Uite cine i-a frant inima lui Kanye West.

Articol recomandat de sport.ro
A venit replica! Mesajul lui Stefanos Tsitsipas pentru Paula Badosa, după ce iberica a spus că relația lor a fost „toxică”
A venit replica! Mesajul lui Stefanos Tsitsipas pentru Paula Badosa, după ce iberica a spus că relația lor a fost „toxică”
Citește și...
Adelina Pestrițu se alătură PRO TV și va prezenta reality show-ul Burlacii: Foc în Paradis

Adelina Pestrițu se alătură echipei PRO TV și va fi prezentatoarea noului reality show Burlacii: Foc în Paradis, un format care va aduce în prim-plan povești autentice de dragoste, alegeri neașteptate și experiențe.

Selly, precizări despre Nibiru, noul oraș al divertismentului de pe litoral. Ce îi așteaptă pe vizitatori

Senzația verii de pe litoralul românesc se pregătește să primească primii vizitatori dezvoltat ca un oraș al divertismentului, Nibiru își deschide porțile în două săptămâni, cu evenimente, concerte, spectacole și activări programate de luni până duminică.

Anne Hathaway și-a etalat burtica de gravidă în ținute spectaculoase. Aparițiile care au făcut furori în New York | FOTO

Anne Hathaway a atras toate privirile la evenimentele de promovare ale noului film The Odyssey, unde și-a etalat burtica de gravidă în mai multe ținute elegante, în culori vibrante.

Recomandări
Noi detalii șocante din dosarul azilelor ilegale din Bihor. Ce a găsit DIICOT la percheziții. Viorel Pașca: „Niște tâmpenii”

Soții Florica și Viorel Pașca, dar și cei trei fii ai lor reținuți miercuri de DIICOT pentru trafic de persoane, au încercat joi să-i convingă pe judecătorii Tribunalului București că sunt nevinovați.

Aproape 500 de șoferi au rămas fără permis în 2026 după ce au fost reclamați pe site-ul MAI. Cele mai sancționate manevre

Peste 480 de șoferi au rămas fără permis anul acesta după ce au fost filmați conducând agresiv în trafic. Imaginile au fost trimise chiar de alți participanți la trafic, pe platforma Ministerului Afacerilor Interne.

Un amfibiu cumpărat în Călărași cu un milion de euro din fonduri UE nu a fost folosit niciodată. Ce spun autoritățile

Proiect european declarat nefuncțional. Un autobuz turistic plutitor, așa cum sunt cele de la Budapesta, avem și în România, la Călărași.