Oraș din România, fără autobuze de peste o săptămână. Operatorul de transport, amendat zilnic cu 30.000 de lei
De mai bine de o săptămână, locuitorii din Alba Iulia nu mai pot să folosească mijloacele de transport în comun. ...
Citeste mai mult ›
Citeste mai mult ›