O adolescentă violată de un grup de bărbaţi a fost abuzată din nou când se întorcea acasă

61973161
AFP

O adolescentă de 14 ani a fost violată de mai multe ori, în două zile, de cinci bărbați. Autorii agresiunii au fost arestați. Incidentul a avut loc în India.

Tânăra a acceptat să se plimbe cu motocicleta cu un cunoscut, însă bărbatul, în vârstă de 22 de ani, a răpit-o și a dus-o la casa unui prieten, unde amândoi au violat-o în repetate rânduri.

Chinurile fetei au durat toată noaptea, iar a doua zi a fost eliberată de agresori.

Însă chinurile adolescentei nu s-au încheiat aici. După ce a scăpat de primii abuzatori, a fost acostată de alți trei bărbați care au forțat-o să-i însoțească în aceeași casă unde a fost batjocorită inițial. Cei trei au abuzat de ea o noapte întreagă, iar a doua zi au alungat-o.

Autoritățile au descoperit-o rătăcind dezorientată pe străzi, după ce familia a anunțat dispariția sa. Cei cinci indivizi au fost arestați și acuzați de privare de libertate, agresiune sexuală și corupere de minori.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO | Dacia domină Europa! Cel mai bine vândut model în prima jumătate a anului 2026
FOTO | Dacia domină Europa! Cel mai bine vândut model în prima jumătate a anului 2026
Citește și...
Bărbatul din Galați care ținea de două săptămâni în casă cadavrul iubitei sale a fost arestat. Ar fi ucis-o în bătaie

Bărbatul de 40 de ani din Galați, care ținea de două săptămâni în casă trupul neînsuflețit al partenerei sale, a fost arestat. Procurorii au ajuns la concluzia că el ar fi cel care a ucis-o în bătaie pe femeia de 59 de ani.

O femeie din Prahova a fost amenințată cu moartea de soț. Bărbatul a fost reținut după ce a încălcat ordinul de protecție

Un bărbat de 58 de ani din Sângeru, județul Prahova, a fost reținut de polițiști după ce, aparent fără motiv, și-ar fi luat soția la bătaie. 

Avocat din Iași, condamnat la 9 ani și 2 luni de închisoare după ce și-a bătut cu bestialitate fosta parteneră

Aproape 10 ani de închisoare, cu executare. Atât a primit un avocat din Iași, în vârstă de 54 de ani, care și-a bătut cu bestialitate o fostă parteneră.

Recomandări
Răspunsul lui Ilie Bolojan pentru sindicaliștii nemulțumiți: Nu va scădea niciun venit și vor fi oferite compensații

Legea salarizării pierde încă un partener de dialog. După boicotul anunțat de Sanitas și cele trei mari federații din Educație au refuzat să participe la consultările organizate de Ministerul Muncii.

Criză de personal în spitale. Guvernul a deblocat doar 22 de posturi din cele 7.600 cerute de Ministerul Sănătății

Ministerul Sănătății a cerut deblocarea a peste 7.000 de posturi în spitalele din toată țara, însă Guvernul a aprobat, deocamdată, doar 22.

Moment istoric pentru industria de Apărare. Cum arată blindatele Cobra II „made in România” care au fost livrate Armatei

Primele 12 blindate Cobra II, fabricate integral în România, au ieșit pe poarta uzinei de la Mediaș și sunt livrate Armatei Române. Fac parte dintr-un contract de peste o mie de vehicule, care vor intra în dotarea militarilor noștri.