Si-a distrus gradina cu un singur gest. Ce a urmat dupa ce a aruncat lumanari aprinse peste gunoi. VIDEO

61834331

Un barbat a provocat o explozie uriasa in gradina sa dupa ce a aruncat lumanari aprinse pe o gramada mare de gunoi imbibat cu substante imflamabile.

In imagini acesta apare ezitant, dar dupa cateva balansari isi face curaj si arunca lumanarile spre gunoi, provocand instant o explozie.

Filmuletul ar fi fost realizat in Germania, iar in 2 zile a adunat peste 90.000 de vizualizari.

Articol recomandat de sport.ro
GALERIE FOTO Diletta Leotta s-a fotografiat în cel mai strâmt costum de baie și i-a înnebunit pe fani: ”Zoom incontrolabil”
GALERIE FOTO Diletta Leotta s-a fotografiat în cel mai strâmt costum de baie și i-a înnebunit pe fani: ”Zoom incontrolabil”
Citește și...
Solistul Carla's Dreams a oprit concertul intr-un club din Targoviste. Gestul unui spectator l-a infuriat si a oprit totul

Solistul Carla's Dreams a oprit vineri seara concertul dat intr-un club din Targoviste si a plecat de pe scena. Totul dupa ce un spectator a aruncat cu bani in solistul trupei, iar acesta s-a aratat indignat si si-a incheiat subit piesa.

Cum arata WC-ul din aur de 18 carate. Expozitia unui italian in care ironizeaza excesele magnatului Donald Trump

Un muzeu din New York le da sansa vizitatorilor sa stea pe un tron de aur. Dar numai in privata.

Reactia delicioasa a unei fetite de cativa ani atunci cand gusta pentru prima data o prajitura. A ajuns vedeta pe YouTube

"Ce... dulce!" O fetita a gustat pentru prima data in viata ei dintr-o prajitura.

Recomandări
ANAF pregătește o nouă procedură pentru veniturile nedeclarate. Contribuabilii vor fi notificați și pot fi chemați la audieri

ANAF pregătește o nouă procedură pentru persoanele care au obținut venituri anul trecut, dar nu și-au declarat contribuțiile la pensie și sănătate. 

”Izvoare de sănătate”. La Slănic Moldova, locurile la tratament se rezervă cu un an înainte, dar studiile clinice lipsesc

Începem campania: „Izvoare de sănătate”, despre una dintre puținele bogății pe care România nu le-a pierdut de tot: apele ei sărate, minerale și termale. 

Câte femei conduc, de fapt, marile companii din România. Cristina Chiriac: Numărul e neschimbat, deși legea s-a modificat

Legea care trebuia să crească reprezentarea femeilor în conducerea companiilor listate nu a făcut mari schimbări. Într-un interviu, Cristina Chiriac, președinta CONAF, explică de ce numărul femeilor din consiliile analizate a rămas exact același: 82.