Adelina Pestritu vine sambata la Pro Motor

60453527

Adelina Pestritu se va intalni sambata, 30 octombrie, de la 12.30, cu Roxana Ciuhulescu, pentru a vorbi despre masini, peripetii la volan, pasiuni si sportivi.

Fosta sotie a lui Liviu Varciu va veni la emisiune la volanul unui Audi A1, versiunea de top, 1,4 FSI, de 122 CP pe care l-a luat in test drive in intentia de a-si schimba masina, un Audi A4, 17, TDI.

Cu carnet de conducere chiar de la 18 ani, Adelina a bifat si experienta de a-i fi ridicat permisul de conducere, pentru ca a depasit chiar masina Politiei pe linie continua, pe DN1.

Chiar daca viseaza la un Audi R8, Adelina ar fi multumita sa-si schimbe A4 cu acest A1 pe care il considera bun, pentru ca e mic, sportiv, consuma putin, are cutie de viteze S Tronic si pedale pe volan.

Adelina va povesti telespectatorilor Pro Tv si un incident pe care l-a trait intr-o seara in masina, in timp ce se ducea cu o prietena foarte buna intr-un club. La un semafor, chiar in centrul Bucurestiului, intr-o fractiune de secunda, fara avertismente, un barbat, pesemne drogat, s-a urcat la ea in masina, pe bancheta din spate. In timp ce Adelina si prietena ei au inceput sa strige la el sa se dea jos si sa le lase in pace, barbatul insista, cu ochii mariti si foarte agitat, ca vrea sa le povesteasca ceva si sa nu mai tipe la el. Dupa groaznica sperietura pe care le-a provocat-o, barbatul a coborat din masina.

Printre discutii despre masini si peripetii la volan, Adelina i-a marturisit Roxanei ca nu va avea niciodata un iubit fotbalist, ca ii place de Bute si ca daca ar fi sa se apuce de un sport, acela ar fi schiul pe zapada.

Articol recomandat de sport.ro
”Bijuteria” de 322.000.000€ prinde contur! Ar urma să salveze un club uriaș
”Bijuteria” de 322.000.000€ prinde contur! Ar urma să salveze un club uriaș
Citește și...
Alexandra Căpitănescu, reprezentanta României la Eurovision, virală cu ”Choke Me”. Zeci de milioane de vizualizări | VIDEO

Alexandra Căpitănescu, reprezentanta României la Eurovision Song Contest 2026, unde va concura cu piesa „Choke Me”, şi-a continuat campania de promovare la Amsterdam.

Apariție rară pe covorul roșu. Fiii lui Michael Jackson, prezenți la premiera filmului dedicat tatălui lor. FOTO

Bigi „Blanket” Jackson și Prince Jackson, fiii regretatului Michael Jackson, au participat la premiera din Berlin a filmului biografic Michael.

VIDEO. Transformarea uimitoare a lui Jude Law în Vladimir Putin. S-a lansat primul trailer al filmului ”Magul de la Kremlin”

A fost lansat primul trailer oficial al filmului „Vrăjitorul de la Kremlin” al lui Olivier Assayas, care ne arată transformarea uimitoare a lui Jude Law în liderul rus Vladimir Putin.

Recomandări
Donald Trump anunță că a redeschis „definitiv” strâmtoarea Ormuz. Liderul mondial care l-ar fi convins să facă asta

Donald Trump a declarat că Strâmtoarea Hormuz este „deschisă permanent”, asta în ciuda blocadei navale pe care o menține, pe fondul îngrijorărilor tot mai mari din partea Chinei.

Surse: PSD vrea să îi dea ultimatum lui Ilie Bolojan: demisia până în 23 aprilie. Premierul a mers să discute cu Nicușor Dan

Președintele Nicușor Dan a discutat miercuri cu premierul Ilie Bolojan la Palatul Cotroceni, timp de două ore, potrivit unor surse oficiale.

Reacția MApN după ce hackerii Kremlinului au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române și NATO. Ce fel de date voiau

O analiză Reuters dezvăluie că hackeri cu legături în Rusia au compromis cel puţin 67 de conturi de e-mail ale unor ofiţeri ai Forţelor Aeriene Române, printre care conturi aparţinând bazelor aeriene NATO şi cel puţin unul al unui ofiţer de rang înalt.