Premiera in mediul online din Romania! "The One", in format 3D
02-10-2010
|
19:58
Pe site-ul www.onemagazine.ro, editorialul Andreei Esca poate fi urmarit in format 3D.
Luna aceasta, pictorialul de cover al revistei a fost facut intr-o varianta 3D, iar cei care au cumparat revista au primit si o pereche de ochelari cu care pot vedea fotografiile.
De asemenea, materialul video poate fi urmarit pe site-ul www.onemagazine.ro cu aceeasi ochelari.
Urmărește Știrile PRO TV pe canalul de social media preferat:
Sursa: Pro TV
Etichete:
andreea esca,
The One,
Dată publicare:
01-10-2010 00:00
Articol recomandat de sport.ro
Citește și...
Cum sa te distrezi in acest weekend? The One iti da cateva idei
Weekendul acesta este special nu doar prin temperaturile cu care ne sperie meteorologii: prilejurile de distractie se tin lant, si parca n-a mai fost demult asa o oferta bogata pentru fanii muzicii rock, pentru cinefili, sau pentru iubitorii de natura.
Recomandări
Alegeri locale 2025. Pentru a vota este nevoie de un document de identitate. Ce trebuie să știe cei cu carte electronică
Sute de tehnicieni STS lucrează în schimburi în aceste zile, ca să rezolve problemele ce apar în secții. Deja sunt ocupați, pentru că în sâmbătă seară se pun în funcțiune tabletele pentru înregistrarea și verificarea alegătorilor.
R. Moldova a solicitat energie de avarie din România, după ce sudul Ucrainei a rămas fără curent în urma atacurilor rusești
Moldelectrica a anunțat că atacurile rusești din regiunea Odesa au lăsat fără curent sudul Ucrainei și au afectat fluxurile energetice din zonă.
A început să curgă apa la robinetele locuitorilor din Prahova și Dâmbovița, însă poate fi folosită doar la toalete
A început să curgă apa la robinetele locuitorilor din Prahova și Dâmbovița. Va dura, însă, până va ajunge peste tot, pentru că rețeaua are peste 700 de kilometri.