Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai frumos travestit din tara?

×
Publicitate

Intrebarea a primit raspuns la Cluj-Napoca, unde opt concurenti s-au luptat pentru titlul de "Miss Travesty Romania".

 

Concurentii si-au pregatit pentru seara cea mare tinute speciale, ca sa castige aplauzele publicului si voturile juriului. Au urcat pe scena cu mult curaj si au dansat cu gratie, incercand sa imite artistul preferat: Kylie Minogue, Celine Dion sau Madonna.

In final, laurii au fost castigati de un tanar din Timisoara.

Unii concurenti au dat vina pe emotii, altii pe exigenta juriului.

Cei opt concurenti au venit la Cluj din Constanta, Timisoara sau Brasov.

Premiul cel mare a fost un cos plin cu produse cosmetice, care sa-l ajute pe castigator sa se pregateasca pentru urmatorul concurs.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO | Imaginea cu Vladimir Putin care a stârnit revoltă! Ucrainenii acuză lipsă de reacție la nivel mondial
FOTO | Imaginea cu Vladimir Putin care a stârnit revoltă! Ucrainenii acuză lipsă de reacție la nivel mondial
Citește și...
Care este mâncarea preferată a lui Florin Dumitrescu. Juratul MastrerChef a vorbit despre începuturile în bucătărie

Florin Dumitrescu și-a construit cariera în bucătărie încă de la o vârstă fragedă, într-o perioadă în care meseria de bucătar arăta foarte diferit față de astăzi. 

Andreea Esca, Pavel Bartoș, Andi Moisescu și Cabral, surpriza PRO TV pe scena UNTOLD. „Ne vedem în toamnă!”

Zara Larsson a făcut vineri seară un show spectaculos la UNTOLD. Artista și-a surprins publicul cu mișcările sale, iar fanii au cântat fiecare vers.

Sting a făcut spectacol la Untold, în fața a zeci de mii de fani. Artistul a salutat publicul în limba română

Cluj Arena a fost plină joi seară, la concertul celebrului Sting. 

Recomandări
Operațiunea de pe Dunăre a dat rezultate. Nivelul apei a crescut la Cernavodă, iar Unitatea 2 a câștigat cel puțin 9 zile

Ministrul interimar al Apărării, Radu Miruţă, dar şi al Transporturilor, a anunţat că nivelul Dunării a crescut cu 8 centimetri în zona centralei nucleare de la Cernavodă, ceea ce asigură funcţionarea în continuare a acesteia.

Reacția Ucrainei după ce una dintre dronele sale a explodat în Bulgaria, lângă granița cu România. Asigurările date de Kiev

Ministerul Apărării din Bulgaria a anunţat sâmbătă că aparatul care a explodat în cursul dimineţii în spaţiul aerian al ţării, în apropiere de graniţa cu România şi de gazoductul transbalcanic, era probabil o dronă momeală ucraineană de tip Maya.

Ambulanță atacată cu topoarele în Cluj, după un zvon pe TikTok că „fură copii”. Șoferul, rănit. Reacția Ministerului | VIDEO

Medicii chemaţi să acorde îngrijiri unui pacient în Recea Cristur, judeţul Cluj, au fost atacaţi cu bâte, topoare şi pietre, pe fondul unor zvonuri propagate pe TikTok despre o presupusă „ambulanţă care fură copii”.