Laura Cosoi si Bogdan Boanta, condamnati din nou la duel

60422466

Desi duminca seara au trecut de duel si au avut cel mai bun tango din competitia “Bailando por un sueno internacional”, Laura Cosoi si Bogdan Boanta s-au vazut condamnati din nou. Vezi mai jos in text dansurile lor.

In urma contestatiei facute de englezi, neimpacati cu gandul ca sunt condamnati la duel alaturi de perechea din Statele Unite, duminica, 30 iunie, vor intra la duel patru echipe: din Anglia, Statele Unite, Argentina si Romania.

Mai multe detalii despre acest subiect, pe www.protv.ro.

Vezi mai jos, cum au dansat Laura Cosoi si Bogdan Boanta in etapa concursului desfasurata la 23 mai. 

 

 

Articol recomandat de sport.ro
Femeia care l-a fermecat pe Ionuț Chirilă: "Cine e? Lasă-mă lângă ea"
Femeia care l-a fermecat pe Ionuț Chirilă: "Cine e? Lasă-mă lângă ea"
Citește și...
Topul celor mai elegante rochii de film. Audrey Hepburn, prima la Hollywood

Audrey Hepburn ia fata actualelor vedete de la Hollywood, chiar si dupa 50 de ani! Rochia neagra purtata de fermecatoarea Audrey in filmul Breakfast at Tiffany’s a fost declarata cea mai eleganta tinuta de pana acum purtata de o actrita intr-un film.

Carmen Tanase, Doinita Oancea si Octavian Strunila au filmat in Amsterdam

Carmen Tanase, Doinita Oancea si Octavian Strunila, actorii din “State de Romania”, serialul de comedie difuzat de ProTV de luni pana joi de la ora 22.15 au petrecut zece zile pline de emotie la Amsterdam.

Luceafarul, de Monica Columbeanu! I-a facut cadou lui Iri o stea

UPDATE: Daca va uitati pe cer si descoperiti cu surprindere ca lipseste o stea, aflati ca de joi noapte ea se afla in buzunarul lui Irinel Columbeanu.

Recomandări
Secretarul general adjunct al Guvernului, Cristina Trăilă, urmărit penal de DNA. Anunțul oficial al procurorilor anticorupție

Secretarul general adjunct al Guvernului, Cristina Trăilă, a fost audiată, luni, 25 august, la sediul DNA Iaşi, în dosarul omului de afaceri Fănel Bogos. 

SURSE: PPE și Renew cer Comisiei Europene să blocheze jalonul de 770 de milioane de euro, din cauza amendamentului Fritz

Liderii PPE și Renew Europe, principalele grupuri politice pro-europene din Parlamentul European, i-au trimis o scrisoare comună președintelui Comisiei Europene, Ursula von der Leyen, în care se arată îngrijorați de soarta statului de drept din România.

Noi condiții pe piața de creditare din România. Ce ai putea pune în plus, ca garanție, la împrumuturi - proiect BNR

Băncile ar putea avea mai multă flexibilitate atunci când acordă anumite credite, iar unele împrumuturi ar putea fi garantate cu titluri de stat.