"Daca trebuie, ma fac pres". Declaratia Biancai Dragusanu in platoul "La Maruta"

×
Codul embed a fost copiat

Bianca Dragusanu a declarat ca este dispusa sa faca absolut orice pentru a-l readuce pe Victor in viata ei.

"Eu orice as spune acum nu mai conteaza. Eu trebuie sa fac si sa demonstrez, cuvinetele nu mai conteaza"  - a declarat roscata. "Daca trebuie, ma fac pres".

Intrata in direct prin telefon, doamna Bamboi a atacat-o pe Bianca: "Daca il iubeste, sa il lase in pace. Victor nu are ce sa caute cu ea."

"Eu stiu ca Victor ma iubeste. El daca de maine vrea sa isi refaca viata il las in pace si ma retrag cu capul plecat, insa eu cred ca nu e asa" - a declarat Bianca.

Articol recomandat de sport.ro
GALERIE FOTO | Dinamo Kiev a făcut anunțul despre Blănuță: "Felicitări!"
GALERIE FOTO | Dinamo Kiev a făcut anunțul despre Blănuță: "Felicitări!"
Citește și...
Prima aparitie publica de la divort. Bianca Dragusanu a venit in studio
Prima aparitie publica de la divort. Bianca Dragusanu a venit in studio "La Maruta"

Bianca Dragusanu a venit in platoul emisiunii "La Maruta", aceasta fiind de altfel si prima aparitie publica dupa depunerea actelor de divort.

Gestul facut de Bianca si Victor dupa ce si-au depus actele de divort.
Gestul facut de Bianca si Victor dupa ce si-au depus actele de divort. "Acesti oameni isi bat joc"

Paparazii Cancan i-au surprins pe Victor Slav si pe Bianca Dragusanu tinandu-se de mana, dupa ce au depus actele de divort, la un cabinet notarial.

"Victor Slav va divorta si nici macar nu stie asta". Cine a facut aceasta afirmatie in direct "La Maruta"

FIlmati impreuna de reporterii Cancan, Bianca Dragusanu si Victor Slav au fost din nou subiectul zilei in emisiunea "La Maruta".

Recomandări
Mai mulți români au plătit cash mașini de peste 100.000 de euro. Ce riscă cei vizați de ANAF, pe lângă sechestru
Mai mulți români au plătit cash mașini de peste 100.000 de euro. Ce riscă cei vizați de ANAF, pe lângă sechestru

Sunt multe mașini de lux în România, fără ca proprietarii să poată justifica sursa banilor cu care le-au cumpărat.

Gerul siberian deja năprasnic se va înteți. Localitatea din România unde e cel mai frig din ultimii 14 ani
Gerul siberian deja năprasnic se va înteți. Localitatea din România unde e cel mai frig din ultimii 14 ani

Este ger de crapă pietrele în Moldova. În județul Botoșani au fost minus 16 grade Celsius, iar la Iași minus 14. Și în Delta Dunării, la Mahmudia, au fost minus 11 grade, cea mai mică temperatură din ultimii 14 ani.

Explozie a numărului de contribuabili la Sănătate: de la 7 la 12 milioane în mai puțin de un an. Unde se duc noile fonduri
Explozie a numărului de contribuabili la Sănătate: de la 7 la 12 milioane în mai puțin de un an. Unde se duc noile fonduri

Numărul românilor care plătesc asigurarea de sănătate (CASS) a crescut în ultimele luni ca urmare a modificărilor legislative.