Un autoturism aproape distrus, surprins circulând pe drumurile publice din Moldova. VIDEO

61939426
Pro TV Chisinau

Un autoturism grav avariat a fost surprins pe străzile din Republica Moldova.

Un participant la trafic a surprins un șofer, care cel mai probabil fusese implicat într-un accident rutier, care conducea pe drumurile publice un autoturism aproape distrus.

Mașina, care în orice moment se putea dezmembra, nu mai avea geamuri, oglinzi, iar caroseria era distrusă. În plus, mașina nu mai avea nici plăcuțe de înmatriculare.

Jurnaliștii de la PRO TV Chișinău au încercat să-i contacteze pe reprezentanții Poliției, însă aceștia nu fuseseră informați despre caz. În plus, agenții au declarat că șoferul avea dreptul să conducă pe drumurile publice atâta timp accidentul nu a fost soldat cu victime.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO A fost gimnastă de performanță și a devenit pilot de avion! "În ultimul an am zburat aproximativ 300.000 de kilometri"
FOTO A fost gimnastă de performanță și a devenit pilot de avion! "În ultimul an am zburat aproximativ 300.000 de kilometri"
Citește și...
Un român din Italia a sunat la ambulanţă, dar riscă închisoarea. Cine era paramedicul

Coincidenţă cu final neplăcut pentru un compatriot de-ai noştri din Italia.

O femeie care a câștigat la loterie a ajuns la închisoare, după ce a furat un copac

O femeie din Anglia, care a câştigat aproape 700.000 de lire sterline la loterie, a fost arestată şi şi-a petrecut 5 zile în spatele gratiilor.

A vrut să plătească prostituate cu lire trase la xerox. Pățania unui tânăr din Dâmboviţa

Un tânăr din localitatea Valea Mare a fost reţinut de poliţişti, după ce a oferit bancnote false de 50 de lire unor femei pentru a întreţine relaţii sexuale cu el, se arată într-un comunicat al IPJ Dâmboviţa.

Recomandări
Lucian Pahonțu, reacție la acuzațiile privind Revoluția: „Întreaga activitate s-a derulat în conformitate cu normele legale”

Nicușor Dan a declarat că șeful SPP Lucian Pahonțu nu este în situația celor care au participat la acțiunile de reprimare a protestatarilor din Decembrie '89 și de la Mineriada din iunie 1990.

Două noi centrale, la Constanța și Arad, au fost racordate la Sistemul Energetic Național. Când vor începe să funcționeze

Premierul interimar Ilie Bolojan anunță că două proiecte importante de modernizare a sistemelor de termoficare, finanțate prin PNRR, au fost racordate la Sistemul Energetic Național. 

Nicușor Dan a promulgat legea ANI, care îl lasă fără funcție pe Dominic Fritz, fără să o trimită înapoi. Are și o explicație

Președintele Nicușor Dan a anunțat, vineri, că a promulgat Legea pentru modificarea și completarea unor acte normative în domeniul integrității în forma care i-a fost transmisă de către Parlamentul României, fără să o mai trimită înapoi, la reexaminare.