Un bebeluș de 4 luni a rămas încuiat într-o mașină în Alba Iulia. Un trecător a spart geamul și l-a salvat
Un bebeluș de 4 luni a rămas încuiat, joi, într-o mașină în Alba Iulia, după ce sistemul de închidere al autoturismului ...
Citeste mai mult ›
Citeste mai mult ›