PC Garage Black Friday 2017. Reduceri pentru gameri, dar şi la telefoane şi electrocasnice

61922740
Pro TV

De Black Friday 2017, PC Garage vine cu reduceri la câteva sute de produse, dar şi la componente. Multe dintre promoţii sunt destinate gamerilor.

Oferta de Black Friday a PC Garage este destinată mai ales gamerilor, dar cuprinde şi electrocasnice, şi televizoare, şi produse de hobby - unelte, trolere, produse de întreţinere auto sau lanterne.

La PC Garage sunt foarte multe reduceri de Black Friday la laptopuri, mergând chiar şi până la 900-1.000 de lei la laptopurile de gaming. Cea mai mai mare reducere - 2.000 de lei - este la un laptop Lenovo de gaming Legion Y720.

Lista completă de reduceri la laptopuri, aici.

La sisteme destinate jocurilor, puteţi găsi doar de Black Fridayun sistem de gaming Red Serpent v5 redus cu 1.250 de lei. Iar în materie de televizoare, un LED Nei 24NE5000 cu diagonala de 61cm este redus până la 438,99 lei.

Reduceri spectaculoase sunt şi la categoria telefoane mobile - de exemplu, un smartphone OnePlus 2 ieftinit cu 700 de lei sau un Google Pixel XL mai ieftin cu 900 de lei. Iar Motorola Moto X Style este redus cu 500 de lei.

LISTA COMPLETĂ A REDUCERILOR DE PE PC GARAGE, AICI

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Olăroiu, imagini unice: arabii au publicat fotografii în care românul e de nerecunoscut
FOTO Olăroiu, imagini unice: arabii au publicat fotografii în care românul e de nerecunoscut
Citește și...
Quickmobile Black Friday 2017. Reduceri de până la 90% şi un iPhone X premiu

De Black Friday 2017, Quickmobile reduce preţurile la produse din toate categoriile: gadgeturi, telefoane, accesorii şi tablete.

Cea mai bună perioadă să-ți schimbi electronicele? De Black Friday

Black Friday poate fi copleșitor ca oferte, de aceea noi îți recomandăm să te găsească cu planuri bine puse la punct, care să îți stabilizeze bugetul la un interval fix.

Cum ne alegem telefonul ideal de Black Friday 2017

Black Friday este acel moment din an când iubitorii de tehnologie aleg să își schimbe telefonul mobil, în cele mai avantajoase condiții.

Recomandări
Purtător de cuvânt al NATO, despre drona doborâtă în spaţiul aerian românesc: Drona pare să fie rusească

Purtătorul de cuvânt al Cartierului General al Comandamentului Aliat pentru Operaţii al NATO, colonelul american Martin O'Donnell, a declarat că drona doborâtă în noaptea de sâmbătă spre duminică în spaţiul aerian românesc pare să fie rusească.

Drona doborâtă la Galați venea dinspre Republica Moldova. ”Ce-o vrea Dumnezeu. Jale mare!”

S-a dat alarma în zori în județul Galați, după ce o nouă dronă a intrat în spațiul nostru aerian. 

Motorina standard s-a ieftinit cu 68 de bani. Prețul a coborât sub pragul de 10 lei în unele benzinării

Vești bune pentru șoferi la pompă. De la miezul nopții, prețul motorinei standard a scăzut cu 68 de bani și a ajuns la 10 lei pe litru în unele benzinării.