Black Friday 2018. Care este cea mai mare comandă înregistrată pe eMAG

62001616
iStock

eMAG a dezvăluit care a fost cea mai mare comandă de Black Friday până vineri la prânz.

 

28.000 lei este valoarea celei mai mare comenzi înregistrate pe site-ul eMAG de Black Friday până vineri la prânz. Comanda a fost plasată de o persoană din Cluj. Oferta eMAG de Black Friday poate fi consultată AICI!

Black Friday a început la eMAG la ora la 6:56, înregistrând un interes maxim în istoria evenimentului, ceea ce a dus la suplimentarea stocului de promoții, care va continua pe tot parcursul zilei. eMAG a înregistrat peste 3.200.000 de vizite până la ora 10:00. Detalii AICI!

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Diletta Leotta a încins atmosfera în Ibiza: imaginile care au atras toate privirile
FOTO Diletta Leotta a încins atmosfera în Ibiza: imaginile care au atras toate privirile
Citește și...
Ce au cumpărat românii de Black Friday. Mall-urile au fost luate cu asalt: ”E balamuc rău de tot, peste tot”

Ziua cu cele mai mari reduceri din an s-a încheiat cu satisfacție pentru cei mai mulți dintre comercianții care s-au avântat să scadă prețurile de Black Friday. O singură platformă a înregistrat vânzări de aproape 1 miliard de lei.  

Black Friday „tradițional”: Românii au cumpărat de toate, de la porci „în viu” la bilete de vacanță și lingouri de aur

Românii au stat cu ochii pe ofertele de „Black Friday”. În doar câteva minute au comandat zeci de tone de carne de porc, pachete de vacanță, bilete la festivaluri, haine, dar și televizoare, cosmetice, și „produse pentru casă”.

Black Friday 2025 la eMAG. În 12 ore s-au depășit vânzările de anul trecut. Ce au cumpărat românii

Black Friday 2025 a început oficial la eMAG, marcând startul celor mai mari reduceri din an. Promoțiile se desfășoară în timp real, cu stocuri actualizate și oferte care atrag atenția cumpărătorilor din toată țara.

Recomandări
Nicușor Dan i-a convocat pe liderii partidelor la Cotroceni. Președintele așteaptă soluția pentru formarea noului guvern

Președintele Nicușor Dan i-a convocat vineri, de la ora 18:00, la Palatul Cotroceni, pe liderii partidelor din coaliția de guvernare și pe reprezentantul minorităților naționale, într-o întâlnire dedicată situației politice și priorităților guvernării.

Siegfried Mureșan este propunerea PNL, USR și UDMR pentru funcția de premier. ”Știu exact ce am de făcut”

Europarlamentarul Siegfried Mureșan este propunerea comună a PNL, USR și UDMR pentru funcția de premier, au anunțat marți cele trei partide. ”Știu exact ce am de făcut”, a declarat Mureșan, după anunțul nominalizării sale.

Caniculă extremă în România. Cod roșu, portocaliu și galben în mai multe regiuni. Temperaturile urcă până la 40 de grade

România va fi afectată în următoarele zile de un val de căldură intens, cu temperaturi deosebit de ridicate, disconfort termic accentuat și nopți tropicale, potrivit avertizărilor meteorologice emise pentru intervalul 26–29 iunie.