Amy WineHAOS, cu gura stramba si beata crita merge din stalp in stalp
22-07-2010
|
11:05
Popularitatea, faima si banii au distrus-o pe Amy Winehouse. Cantareata s-a cam lasat de muzica si a inceput sa traiasca periculos frecventand din ce in ce mai des cluburile de noapte.
Amy Winehouse a fost fotografiata de paparazzi pe la ora 4:00 dimineata, iesind dintr-un club din centrul Londrei.
Cantareata abia se putea tine pe picioare, era groaznic de slaba, iar de pe tricoul ei puteai ghici cu usurinta "meniul" consumat in club.
De cand a iesit din club si pana la masina, Amy a fost "acompaniata" de bodyguarzii clubului pentru ca aburii alcoolului ii puneau piedici la picioare.
Urmărește Știrile PRO TV pe canalul de social media preferat:
Sursa: Pro TV
Etichete:
amy winehouse,
Dată publicare:
22-07-2010 00:00
Articol recomandat de sport.ro
Citește și...
Recomandări
ANM a prelungit avertizările de vreme rea: vânt puternic, ninsori și viscol. HARTĂ
Administrația Națională de Meteorologie a emis o informare meteorologică și mai multe atenționări și avertizări Cod Galben și Cod Portocaliu, ce vizează intensificări ale vântului, ninsori, polei și viscol, în mare parte din țară.
Volodimir Zelenski ar urma să facă o concesie majoră pentru pace în Ucraina
Rusia a lovit fără milă blocuri de locuințe, chiar și în ziua de Crăciun. Valul de drone și rachete a ucis joi cel puțin 5 oameni și a rănit zeci, în mai multe orașe ucrainene.
Mesaj RO-Alert pentru zona de nord a judeţului Tulcea, din cauza atacurilor din Ucraina, în apropierea frontierei cu România
Locuitorii din zona de nord a județului Tulcea au fost vizați vineri noaptea de un mesaj RO-Alert, anunță ISU Tulcea, care precizează că nu au fost înregistrate apeluri privind căderi de obiecte din spațiul aerian.