Katie Holmes, cu elicopterul la petrecerea de dupa Globuri!

60226933

Toata lumea s-a intrebat unde era sotia lui Tom Cruise in seara Globurilor de Aur. Din nou au aparut tot felul de zvonuri de despartire, dar au fost scurte, pana la petrecerea de dupa ceremonie.


Katie Holmes a fost ocupata pe Broadway. In timp ce sotul Tom Cruise a prezentat unul dintre Globurile de Aur de la Los Angeles, Katie juca ultima reprezentatie din piesa All My Sons.

Credeati ca s-a dus apoi cumintica acasa? Nici gand. A luat-o pe micuta Suri si au urcat in elicopterul care le-a dus la aproape 5.000 de kilometri departare, la petrecerea de la Los Angeles de dupa Globuri.

Tom si-a asteptat cuminte sotioara si a petrecut alaturi de mama sa. Katie si-a facut aparitia intr-o rochie aurie sclipitoare.

Articol recomandat de sport.ro
Ștefania Uță, campioană mondială cu triplu record! Românca nu are rival în lume la 400 metri garduri
Ștefania Uță, campioană mondială cu triplu record! Românca nu are rival în lume la 400 metri garduri
Citește și...
Corina Caragea si-a serbat ziua in Dubai

Pentru Corina Caragea, Revelionul inseamna trecerea dintr-un an in altul si la propriu, dar si la figurat. Pentru ca este nascuta pe 31 decembrie, prezentatoarea Stirilor Pro TV din sport are mereu un motiv in plus de sarbatoare la cumpana dintre ani.

Ana Beatriz Barros se dezbraca pentru Jennifer Lopez

Superbul manechin a acceptat sa pozeze pentru noua colectie vestimentara JLO by Jennifer Lopez. Cu putina promovare si o brazilianca ce le imbraca in premiera, hainele cantaretei au toate sansele sa se vanda ca painea calda.

David Hasselhoff a simulat un act sexual intr-un club

Starul din Baywatch a cedat tentatiilor din Las Vegas si s-a infruptat din placeri pe unde a apucat. Locul in care si-a satisfacut cel mai mult dorintele a fost clubul de noapte Prive, care i-a oferit nu una, ci doua domnisoare pofticioase.

Recomandări
„Ultima șansă”. Legea salarizării a fost modificată din nou. Ce s-a schimbat după discuțiile de la Cotroceni

Dragoș Pîslaru spune că negocierile din această săptămână sunt ultima șansă pentru obținerea unui acord politic pe legea salarizării unitare, astfel încât reforma să poată fi adoptată și promulgată până la 31 august, termenul-limită din PNRR.

Ce exportăm și unde ajung produsele „Made in Romania”. Categoria care aduce cei mai mulți bani în țară

În primele șase luni din 2026, România a avut exporturi de 35,45 miliarde de euro și a importuri de 48,17 miliarde de euro cu statele UE. Aceste schimburi au reprezentat 72,3% din totalul exporturilor și 73,6% din totalul importurilor României.

Un nou episod de caniculă, cu temperaturi deosebit de ridicate, lovește România. Cod galben și portocaliu de căldură | HARTĂ

România intră sub un nou episod de căldură, cu temperaturi deosebit de ridicate, caniculă, disconfort termic accentuat și nopți tropicale, începând cu 10 august, ora 10:00, până pe 12 august, ora 21:00.