Toamna-iarna 2010-2011 by Laura Lazar

60430785

Laura Lazar a prezentat, miercuri seara, colectia de toamna-iarna 2010-2011, intitulata "Episod 1 - Nensha" intr-o locatie de vara.

Asa cum si-a obisnuit clientele fidele si nu numai, Laura Lazar nu s-a dezis nici de aceasta de neconventional. In locul clasicului podium si al manechinelor, designerul a apelat atat la o expozitie cu manechine de plastic si la prezentarea colectiei prin intermediul unui scurt film ce a avut-o ca protagonista pe modelul international Maria Teiu.

Citeste mai multe pe The ONE

Laura Lazar
Articol recomandat de sport.ro
FOTO Mihaela Evi a atras toate privirile cu o ținută care îi pune formele în evidență: ”Ești uimitoare!” / ”Mult prea frumoasă”
FOTO Mihaela Evi a atras toate privirile cu o ținută care îi pune formele în evidență: ”Ești uimitoare!” / ”Mult prea frumoasă”
Citește și...
„Bucureștiul era împărțit în două: jumate al meu, jumate al lui Gheară”. Declarația șocantă a lui Nuțu Cămătaru

Un nou episod al serialului documentar CĂMĂTARII aduce în prim-plan una dintre cele mai controversate și intense rivalități din istoria lumii interlope: conflictul dintre frații Cămătaru și Nicu Gheară.

Dua Lipa, primele poze de la nuntă. Artista a publicat imagini spectaculoase de la ceremonia din Sicilia. GALERIE FOTO

Dua Lipa și Callum Turner le-au oferit fanilor o privire mai atentă asupra fastuoasei lor petreceri de nuntă din Sicilia.

Tradiții, muzică și gastronomie din India. Festivalul Namaste 2026 are loc la Grădina Botanică din București

India și-a trimis emisarii în grădina Botanică din București, unde în aceste zile puteți să aflați cât mai multe lucruri despre tradiții, muzică și gastronomie. O să aveți parte de o experiență culturală completă și, de ce nu, și de câteva cursuri de yoga

Recomandări
LIVE UPDATE. A început ședința pentru învestirea Guvernului Veștea. Cabinetul are nevoie de minimum 233 de voturi

A început ședinţa comună a Camerei Deputaţilor şi Senatului în care urmează să se acorde votul de încredere asupra Programului de guvernare şi a întregii Liste a Guvernului Veştea.

George Simion, despre președintele Nicușor Dan: „La cum s-a comportat până acum, trebuie suspendat”

Liderul AUR, George Simion, a declarat luni seară că, la cum s-a comportat până acum Nicuşor Dan, trebuie suspendat. 

Platforma de corectare digitală a lucrărilor Evaluării Naționale a fost blocată în mai multe județete, timp de zeci de minute

Școlile s-au deschis luni din nou, pentru că a început Evaluarea Națională, la care au fost așteptați aproape 150.000 de absolvenți de gimnaziu.