Raiul pe pamant! Cel mai mare magazin de pantofi: 100.000 de perechi!

×
Publicitate

Cel mai mare si mai spectaculor magazin de pantofi exista la Londra. 6 saloane speciale, 11 boutique-uri de firma, 5.000 de stiluri diferite, peste 150 de branduri, cu 35 de marci noi si 30 de perechi exclusiv de vanzare in magazin!

 

O oferta de nerefuzat va asteapta la Londra, la The Shoe Galleries, in Selfridges.

Fiecare din cele 11 magazine de firma a fost aranjat ca un apartament. De exemplu, magazinul Christian Louboutin e inspirat chiar din casa pariziana a creatorului si are pe pereti opere de arta si candelabre.

Designerul Tamara Mellon de la Jimmy Choo a pictat manual peretii, tavanul e auriu, exact ca in aparatmentul ei din New York. In timp ce la magazinul Chanel s-au folosit numai materiale care pot sa devina si haine.

La Dior e plin de obiecte de arta, la Fendi s-a folosit mobila precum cea din palatul lor din Roma, boutique-ul Prada are forma octogonala, culoarea mentei si pereti acoperiti cu piele, iar Gucci seamana cu o cutie de bijuterii.

 

 

Articol recomandat de sport.ro
Istvan Kovacs, făcut praf după ultimul meci din Champions League! Ce ar fi spus arbitrul român
Istvan Kovacs, făcut praf după ultimul meci din Champions League! Ce ar fi spus arbitrul român
Citește și...
Roxana Ciuhulescu a botezat prima fetita

Dupa ce a botezat pana acum patru baieti, prezentatoarea Pro Motor, Roxana Ciuhulescu si-a implinit si visul de a boteza o fetita.

Loredana si Jean de la Craiova, rivali in "Mostenirea"

Loredana si Jean de la Craiova, cantaretii - actori din serialul "Mostenirea" ce va fi difuzat din 4 octombrie, la Pro Tv, au vorbit despre acest nou sezon intr-un interviu acordat special pentru www.protv.ro.

"Marti, dupa Craciun", in cinematografele americane, din mai 2011

Pelicula "Marti, dupa Craciun", de Radu Muntean, va intra in cinematografele americane in mai 2011, drepturile de distributie in SUA pentru aceasta productie fiind achizitionate de compania Lorber Films.

Recomandări
Legea integrității a fost votată cu amendamentul Fritz. Senatorii au adoptat proiectul de care depind 770 de milioane de euro

Senatorii au adoptat prin vot Legea ANI, cunoscută și drept ”Legea integrității”, care este jalon în PNRR și de care depind aproximativ 770 de milioane de euro pentru România, termenul fiind 31 august. Senatul este cameră decizională.

Vești bune. Debitul Dunării este în creștere la intrarea în țară. Ce se întâmplă la Cernavodă

În timp ce România se confruntă cu o secetă prelungită care a afectat grav culturile agricole și rezervele de apă, iar centrala de la Cernavodă a fost oprită, Dunărea dă semne de revenire. 

Motivul pentru care șeful CIA s-a deplasat în mare secret la Moscova. „Știm ce ai de gând să faci și ar fi bine să nu o faci”

Directorul CIA, John Ratcliffe, a făcut, marți, o vizită rară și neașteptată la Moscova, unde a stat vreme de patru ore. Kremlinul neagă că s-ar fi întâlnit și cu Vladimir Putin.