Scandal mare pe aeroportul din Timisoara! Vezi mai multe imagini

×
Publicitate

Scena violenta pe Aeroportul International din Timisoara. Protagonist este acelasi individ care in urma cu o saptamana s-a automutilat, dupa ce nu a fost lasat sa urce in avion cu un bagaj mult prea mare.

 

Luni, scenariul s-a repetat, iar omul a fost luat pe sus, sub privirile ingrozite ale pasagerilor, care nu intelegeau ce se petrece.

 Scandalagiul de pe aeroportul din Timisoara a lovit din nou!

O banala valiza a starnit un urias scandal pe aeroportul din Timisoara

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Diletta Leotta s-a pozat într-un bikini minuscul, la piscină: ”Nu mai pot suporta, aceste fotografii sunt prea ilegale”
FOTO Diletta Leotta s-a pozat într-un bikini minuscul, la piscină: ”Nu mai pot suporta, aceste fotografii sunt prea ilegale”
Citește și...
Consimțământ pentru Prelucrarea de Date cu Caracter Personal

Consimțământ pentru Prelucrarea de Date cu Caracter Personal de către ProTV.

Obiectul misterios din Rusia a fost văzut și în România, chiar în seara de Crăciun. FOTO și VIDEO

Mai mulți oameni au semnalat prin aplicația ”Fii reporter” de pe www.stirileprotv.ro că au văzut pe cer un obiect ”misterios” în seara zilei de Crăciun, adică pe 25 decembrie.

Gestul emotionant pe care l-a facut o femeie pentru fiul ei, ca sa nu lipseasca de la un eveniment dedicat tatilor. FOTO

O mama care-si creste cei 3 copii singura s-a deghizat in barbat, pentru ca fiul sa nu rateze un eveniment scolar numit "Gogosi alaturi de tata".

Recomandări
Anunț dramatic al premierului Peter Magyar. ”Dumnezeu să binecuvânteze Ungaria!”

Premierul Peter Magyar a declarat sâmbătă că Ungaria trece printr-o situație dificilă și cere populației să se bazeze doar pe canalele oficiale de comunicare. Magyar anunță restricții severe la consumul de electricitate și apă, în toată Ungaria.

Băsescu, despre criza energetică: Lumea se uită la România dacă vrea să vadă ce înseamnă să fii prost. Panarame de miniștri

Toți miniștrii Energiei și premierii care au luat până acum decizii de închidere a unor capacități de producere a energiei fără să pună altceva în loc sunt vinovați de criza actuală din România, spune fostul președinte Traian Băsescu.

Cod roșu de căldură extremă în România. Temperaturile depășesc 25 de grade Celsius și noaptea. HARTA

Administrația Națională de Meteorologie a emis sâmbătă un cod roșu de căldură extremă pentru duminică, 2 august, care vizează vestul României. Aici, temperaturile vor depăși 25 de grade Celsius și noaptea. Canicula va afecta însă toată țara.