Cele mai accesate cinci stiri de pe stirileprotv.ro! Citeste-le si tu!

60238847

Vestea cum ca Guvernul va reduce taxa auto cu o treime pentru masinile second hand a adunat peste o suta de comentarii pe site-ul stirileprotv.ro si a adus acest articol pe primul loc in top cinci cele mai accesate stiri din ultimele 24 de ore.


Stirea a adunat 7.293 de accesari.

Pe locul 2 (6.805 de accesari), dezbaterea de la videochat-ul stirileprotv.ro cu seful Politiei Rutiere Romane a adunat peste 6.000 de accesari. Gino Bosman a explicat de ce este necesara scoaterea din legalitate a detectoarelor de radar si a precizat ca viteza este principala cauza a accidentelor din afara localitatii.

Pe locul 3 (4.879 de vizualizari) se afla cazul incredibil al baietelului de 13 ani din Marea Britanie care a devenit tata. Desi copilul si-a asumat paternitatea bebelusului, alti doi adolescenti spun acum ca ar fi putut concepe acest copil cu fata de 15 ani.

Pe locul 4 (4.244 de vizualizari) se afla stirea conform careia o fotografie ce o infatisa pe Madonna nuda a fost cumparata la licitatie cu peste 37.000 de dolari. Fotografia a fost facuta in 1979, cand Madonna era dansatoare.

Pe locul 5 (3.545 de vizualizari) se afla imaginile in care Ion Iliescu isi reintalneste colegii de la Colegiul Spiru Haret. Desi a absolvit in 1949, adica acum 60 de ani, fostul presedinte isi aminteste inca foarte bine anii de liceu.

Articol recomandat de sport.ro
Variantă de antrenor pentru Gigi Becali la FCSB? Tehnicianul a răspuns fabulos: „Să o luăm sincer!”
Variantă de antrenor pentru Gigi Becali la FCSB? Tehnicianul a răspuns fabulos: „Să o luăm sincer!”
Citește și...
Consimțământ pentru Prelucrarea de Date cu Caracter Personal

Consimțământ pentru Prelucrarea de Date cu Caracter Personal de către ProTV.

Obiectul misterios din Rusia a fost văzut și în România, chiar în seara de Crăciun. FOTO și VIDEO

Mai mulți oameni au semnalat prin aplicația ”Fii reporter” de pe www.stirileprotv.ro că au văzut pe cer un obiect ”misterios” în seara zilei de Crăciun, adică pe 25 decembrie.

Gestul emotionant pe care l-a facut o femeie pentru fiul ei, ca sa nu lipseasca de la un eveniment dedicat tatilor. FOTO

O mama care-si creste cei 3 copii singura s-a deghizat in barbat, pentru ca fiul sa nu rateze un eveniment scolar numit "Gogosi alaturi de tata".

Recomandări
Continuă operațiunile pentru scufundarea barjelor în Dunăre pentru a redirecționa o parte din debit către Dunărea Veche

Autoritățile continuă operațiunile pentru scufundarea a patru barje în Dunăre, cu scopul de a redirecționa o parte din debit către Dunărea Veche și de a limita scăderea nivelului apei la Cernavodă.

Bolojan: Analizând ce s-a întâmplat în această săptămână, constat o reducere a consumurilor de energie seara cu 200-300 MW

Premierul interimar Ilie Bolojan a declarat, vineri, că a constatat o reducere a consumului de energie în orele de seară, în această săptămână, cu 200-300 megawaţi, comparativ cu o zi normală din anii trecuţi.

Pe lângă căldură, ANM anunță vijelii și averse torențiale în numeroase județe din România. Zonele vizate

Valul de căldură persistă pe teritoriul României. Meterologii au prelungit vineri dimineață avertizările meteo de caniculă, dar și de vijelii.