O indianca a nascut la bordul unei curse trans-oceanice

60142317

Femeia incerca sa ajunga in Australia, unde o astepta sotul sau.

Patru medici care zburau cu aceeasi cursa au ajutat-o sa scape de chinuri.  
Ei spun ca bebelusul, de doua kilograme si sapte sute de grame, a venit pe lume fara probleme si este perfect sanatos. 

Totusi, avionul care decolase de la Hong Kong cu destinatia Adelaide, a aterizat in orasul Darwin.  

Acolo, mama si copilasul au fost dusi la spital, pentru ca medicii au vrut sa fie absolut siguri ca totul este in regula.

Articol recomandat de sport.ro
Vinicius Jr. și-a făcut operație estetică! Starul lui Real Madrid este de nerecunoscut
Vinicius Jr. și-a făcut operație estetică! Starul lui Real Madrid este de nerecunoscut
Citește și...
Doi pompieri au murit în Franța, în timp ce luptau cu un incendiu de vegetație. Focurile și furtunile lovesc Europa

Doi pompieri din Franța au murit în misiune, în timp ce încercau să stăpânească un incendiu de vegetație, izbucnit lângă aeroportul din Bordeaux.

Motivele pentru care Franța a interzis accesul minorilor sub 15 ani la rețele sociale. Situația în România

Franța devine prima țară din Uniunea Europeană care interzice accesul minorilor sub 15 ani la rețelele sociale. Măsuri similare sunt analizate sau pregătite și în Spania, Italia, Grecia, ori Germania.

Cine este Mîhailo Drapatîi, noul comandant-șef al Armatei ucrainene. Cum a căpătat o aură de legendă, în 2014

Președintele Volodimir Zelenski a făcut o nouă schimbare majoră la vârful armatei ucrainene. L-a demis pe comandantul-șef, dupa ample proteste de stradă. 

Recomandări
Cât poate rezista România fără importurile de petrol din Kazahstan. Benzinăriile au scumpit deja carburanții

Noi probleme pe piața carburanților. Principala rută prin care Kazahstanul își exportă petrolul a fost blocată după atacurile cu drone din Marea Neagră asupra vaselor cu țiței kazah.

Dezastru după potop. Case inundate, mașini distruse și oameni evacuați. Județul lovit cel mai tare de furtuni

Vremea rea a adus un potop de necazuri. O nouă rundă de ploi a umflat râurile, iar apele scurse de pe versanți au ajuns până în casele oamenilor. 

Grindeanu blochează jalonul PNRR legat de integritatea aleșilor. Motivul găsit de PSD să nu voteze noua lege a integrității

Jaloanele PNRR nasc un nou scandal. Enervat de noua lege a integrității, Sorin Grindeanu a anunțat că nu o va vota, pentru că cei din USR ar fi introdus în proiect unele paragrafe menite să-i ajute pe membrii partidului aflați în conflict de interese.