BLACK FRIDAY 2013. Reduceri la parfumuri, cosmetice, produse pentru ingrijire

61224047

BLACK FRIDAY 2013. Tot mai multi retaileri au ales sa inceapa ofertele de BLACK FRIDAY mult mai devreme. Stirileprotv.ro va tin la curent cu cele mai importante reduceri.

BLACK FRIDAY 2013. Marti, 19 noiembrie

O oferta foarte buna pentru femei am gasit pe Yves-Rocher.ro, pentru un pachet care contine parfumul "Comme une evidence", cu o reducere de 30%.

Este vorba despre un recipient de 75 de ml, din categoria "eau de parfum", care combina uleiul esential de trandafir si absolutul de iasomie.

In acelasi pachet intra si un vaporizator de sacosa "Comme Une Evidence Intense", cu arome extrem de senzuale de lemn alb si de pralina.

VERIFICA PRETUL AICI

Tot pe Yves-rocher.ro am gasit o oferta "greu de refuzat" pentru apa de parfum "Moment de bonheur".

Reducerea este de 30%, iar daca veti face aceasta achizitie va veti bucura de un parfum floral, cu note verzi, de trandafir, stralucitor si optimist, pentru a va simti feminina, fericita si sigura pe sine.

VERIFICA PRETUL AICI

Moment de bonheur

 

Articol recomandat de sport.ro
Clara a spus totul despre iubitul cu 53 de ani mai în vârstă: ”Primesc multe critici”
Clara a spus totul despre iubitul cu 53 de ani mai în vârstă: ”Primesc multe critici”
Citește și...
Ce au cumpărat românii de Black Friday. Mall-urile au fost luate cu asalt: ”E balamuc rău de tot, peste tot”

Ziua cu cele mai mari reduceri din an s-a încheiat cu satisfacție pentru cei mai mulți dintre comercianții care s-au avântat să scadă prețurile de Black Friday. O singură platformă a înregistrat vânzări de aproape 1 miliard de lei.  

Black Friday „tradițional”: Românii au cumpărat de toate, de la porci „în viu” la bilete de vacanță și lingouri de aur

Românii au stat cu ochii pe ofertele de „Black Friday”. În doar câteva minute au comandat zeci de tone de carne de porc, pachete de vacanță, bilete la festivaluri, haine, dar și televizoare, cosmetice, și „produse pentru casă”.

Black Friday 2025 la eMAG. În 12 ore s-au depășit vânzările de anul trecut. Ce au cumpărat românii

Black Friday 2025 a început oficial la eMAG, marcând startul celor mai mari reduceri din an. Promoțiile se desfășoară în timp real, cu stocuri actualizate și oferte care atrag atenția cumpărătorilor din toată țara.

Recomandări
Radu Miruță: Au mai fost distruse cinci resturi de drone pe mare. Armata Română nu păzeşte Portul Constanţa pe timp de pace

Ministrul demis al Apărării, Radu Miruţă, afirmă că au mai fost cinci cazuri de resturi de dronă observate pe mare şi distruse, unele dintre acestea având explozibil, iar altele nu.

Când ar putea Republica Moldova să intre în Uniunea Europeană. Estimarea fostului negociator-șef al României la UE

Fostul negociator șef al României cu Uniunea Europeană, prof. dr. Vasile Pușcaș, a declarat că Republica Moldova ar putea să încheie toate capitolele de negociere cu UE până în 2028.

Cătălin Cherecheș, după ce a fost eliberat condiționat: Pușcăria este o binecuvântare, dar depinde ce înveți acolo

După doi ani și șapte luni de închisoare, dintr-o pedeapsă de cinci ani, fostul primar din Baia Mare, Cătălin Cherecheș, a fost eliberat condiționat din închisoare.