Amendă uriașă dată în România. Suma pe care va trebui să o plătească un bărbat care a abandonat câțiva pui de pisică
Un bărbat de 54 de ani, din municipiul Botoşani, a primit o amendă de 12.000 de lei, după ce a abandonat nişte pui de ...
Citeste mai mult ›
Citeste mai mult ›