Bărbatul ucis în Vrancea de o roată desprinsă de la un camion și-a transmis live moartea pe Facebook

×
Publicitate

Incidentul incredibil care a dus la moartea unui bărbat de 62 de ani din Focșani a fost surprins în imagini chiar de victimă.

Bietul om stătea pe terasa unui motel și transmitea în direct pe Facebook, în momentul în care a fost lovit de o roată, desprinsă de la un camion.

Atenție, vă avertizăm că urmează imagini care vă pot afecta emoțional!

Marcel Codreanu era bulibașă în Vrancea. Li se adresa urmăritorilor lui cu privire la acuzații aduse comunității înainte să fie izbit.

Ce suntem noi ? Ursari bănățeni! Ursari hoți? Cine face așa ceva? Suntem prieteni!”.

 

CITEŞTE ŞI: Toma Cuzin, Firicel din "Las Fierbinţi, a fost gardă de corp pentru un personaj misterios. Ce a dezvăluit. "Erai un căţeluş"

Potrivit polițiștilor, prezoanele s-au rupt. Roata ar fi străbătut mai bine de 100 metri pe șosea înainte să îl strivească pe bărbat.

Echipajul de pe ambulanță nu a putut face nimic pentru victimă. Poliția a deschis o anchetă.

 

Articol recomandat de sport.ro
GALERIE FOTO Fosta soție a lui Achraf Hakimi recunoaște că ar vrea o aventură cu Florentino Perez: ”Fac orice este nevoie!”
GALERIE FOTO Fosta soție a lui Achraf Hakimi recunoaște că ar vrea o aventură cu Florentino Perez: ”Fac orice este nevoie!”
Citește și...
Un bărbat din Arad şi-a ars iubita pe picioare cu fierul de călcat. S-ar fi drogat şi ar fi bătut-o cu bastonul telescopic

Un agent de pază din Arad a fost arestat preventiv şi trimis în judecată după ce şi-ar fi ars iubita cu un fier de călcat încins pe ambele picioare, provocându-i acesteia şase leziuni şi cicatrici permanente.

Adolescent din Bihor, tratat inuman de mama sa: bătut cu bâta, ţinut nemâncat şi fără apă şi obligat să doarmă în frig, afară

O femeie din Bihor este anchetată pentru rele tratamente aplicate minorului, fiind acuzată că şi-a abandonat şi agresat copilul. Potrivit anchetatorilor, băiatul a fost bătut, ţinut fără hrană şi apă şi obligat să doarmă afară, în frig.

Doi tineri au murit carbonizaţi şi alţi doi au fost răniţi într-un accident, în Vrancea. Cum s-a produs tragedia. FOTO

Doi tineri au murit carbonizaţi şi alţi doi au fost răniţi grav în urma unui accident rutier produs, în noaptea de marţi spre miercuri, pe DJ 205C, în comuna Vârteşcoiu, după ce un autoturism a intrat într-un cap de pod şi a fost cuprins de flăcări.

Recomandări
INTERCEPTĂRI. Cum și-ar fi negociat șpaga procurorul Gigi Ștefan. Nu s-ar fi mulțumit doar cu bani: „Un ied putem să tăiem?”

Cei doi procurori din Constanța acuzați de corupție au fost arestați preventiv. Fostul procuror general Gigi Ștefan e acuzat că ar fi primit cel puțin 170.000 de euro șpagă pentru a interveni în dosare.

Reforma salariilor la stat trebuie adoptată până în toamnă. România cheltuie 39% din buget pe lefuri

Până la toamnă ar trebui adoptată în Parlament o nouă lege a salarizării bugetarilor, care să se aplice din 2027.

Următorii concurenți care au intrat în finala Românii au talent 2026. Au curs lacrimi de fericire pe scenă

A doua semifinală a celui mai urmărit show de divertisment din România a adus pe scenă momente impresionante și multă emoție.