Christina Aguilera, batuta de fostul sot!? Artista s-a mutat la hotel

60453473

Orice divort e dificil, fie ca esti vedeta, fie ca nu. Christina Aguilera se confrunta si ea cu tot felul de probleme pe care i le face fostul sot, Jordan Bratman.

Se pare ca artista a fost nevoita sa se mute provizoriu la un hotel din Los Angeles pentru ca fostul partener a refuzat sa paraseasca locuinta cantaretei.

Potrivit unor surse, Aguilera nu vrea sa se intoarca acasa pana ce Bratman nu elibereaza imobilul.

In urma cu mai bine de o saptamana, artista a depus actele pentru divort pe motiv de “diferente ireconciliabile”.

Nu a fost usor. O astfel de decizie presupune multa tristete si lacrimi. Din respect pentru ce a fost, prefer sa nu spun care au fost motivele despartirii”, a marturisit artista recent.

Tabloidele au vehiculat insa tot felul de zvonuri legate de motivele reale ale divortului. Ba ca blondei i-ar placea partidele de amor cu femei, ba ca sotul ar fi fost agresiv.

Ultima ipoteza a aparut imediat dupa ce Christina a fost surprinsa la o clinica din Los Angeles, unde a fost internata cu o rana la buza chiar in perioada in care se discuta despre divort.

Articol recomandat de sport.ro
Fiica unui fost mare atacant fură inimile americanilor! Tatăl ei a fost coleg cu Miodrag Belodedici
Fiica unui fost mare atacant fură inimile americanilor! Tatăl ei a fost coleg cu Miodrag Belodedici
Citește și...
Adelina Pestritu vine sambata la Pro Motor

Adelina Pestritu se va intalni sambata, 30 octombrie, de la 12.30, cu Roxana Ciuhulescu, pentru a vorbi despre masini, peripetii la volan, pasiuni si sportivi.

INCENDIAR! Fosta calugarita, actuala participanta la Miss Venezuela!

Are 21 de ani, este o bruneta foarte sexy si are mari sanse sa fie incoronata Miss Venezuela 2010. Ivian Lunasol Sarcos Colmenares e reprezentanta Amazonului, dar are o poveste extrem de interesanta: a fost calugarita si nu a sarutat niciodata un barbat.

Jay-Z s-a saturat de zvonuri: Beyonce nu e insarcinata!

Jay-Z e atat de satul de povestea cu Beyonce insarcinata incat le-a spus reporterilor la ultimul interviu sa renunte la acest subiect si sa-si caute alta poveste.

Recomandări
Primul spital construit de la zero în Cluj în ultimii 50 de ani. Realizat prin PNRR, este printre cele mai moderne din Europa

Unul dintre cele mai moderne centre de neurochirurgie din Europa de Est a fost inaugurat sâmbătă la Cluj-Napoca. 

Ultimul weekend de vară aduce peste 120.000 de turiști la mare. Septembrie vine cu vreme bună și prețuri mai mici

Ultimul weekend de vară aduce peste 120 de mii de turiști pe litoralul românesc, potrivit reprezentanților patronatelor din turism.

Un înalt oficial rus spune că Moscova nu a folosit până acum din ”bun simț” arme nucleare în Ucraina. Ce se va schimba

Un înalt oficial rus spune că Moscova nu a folosit până acum din ”bun simț” arme nucleare în războiul din Ucraina, dar va răspunde ”simetric” dacă aliații Kievului îi vor furniza acestuia componente de arme nucleare tactice.