Loredana a cantat impreuna cu mama sa la “Happy Hour”!

60307091

Loredana a avut parte de ziua ei, pe 10 iunie, de un cadou emotionant: artista a cantat alaturi de mama sa, Leonida, o melodie populara, in apaluzele intregii familii a artistei, aflate in platoul emisiunii “Happy Hour”!

Mama Loredanei, Leonida Groza, este cea care i-a insuflat artistei dragostea pentru muzica si a ajutat-o sa isi descopere talentul, fiindu-i invatatoare si la scoala, dar si acasa.

Mama vedetei a povestit miercuri seara la "Happy Hour" ca ea insasi si-a dorit sa cante muzica populara, dar a renuntat pentru a se dedica celor doi copii, Loredana si Cristi.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Fosta iubită a lui Dele Alli a pozat topless și fanii i-au ”invadat” conturile sociale: ”Mulțumim, ești un înger!”
FOTO Fosta iubită a lui Dele Alli a pozat topless și fanii i-au ”invadat” conturile sociale: ”Mulțumim, ești un înger!”
Citește și...
Celebrul serial „Dr. Quinn, Medicine Woman”, disponibil acum pe VOYO. Curaj, dragoste și feminism în Vestul Sălbatic

Fanii serialului clasic western „Dr. Quinn, Medicine Woman” pot urmări aventurile medicului Michaela Quinn (Jane Seymour) și ale familiei sale pe platforma VOYO, bucurându-se de povești despre curaj, dragoste și valori familiale în Vestul Sălbatic.

Actorul Cuba Gooding Junior a vizitat saloanele pentru copii de la Spitalul Obregia. Interviu pentru Știrile Pro TV

“Show me the money!” este una dintre replicile care i-au câștigat Oscarul, dar l-au adus și în România.

”PERICOL - când un film începe cu tine”, un eveniment gratuit pentru copii și familii, în 10 mai

Filmul „PERICOL” lansează un casting pentru copii și lansează campania de FUNdraising în cadrul unui eveniment, organizat în data de 10 mai la Expirat Halele Carol, București, între orele 13:00-21:00.

Recomandări
Proiectul care interzice cumulul pensie-salariu la stat a fost adoptat de Guvern. Bolojan: „La Parlament în regim de urgență”

Guvernul a adoptat, în şedinţa extraordinară de joi, proiectul de lege care interzice cumulul pensiei cu salariul la stat.

Ninge în centrul României, la final de aprilie. Utilajele de deszăpezire au fost scoase pe drumurile montane în două județe

Un val de aer rece a cuprins România, iar la munte a nins din nou și s-a așternut zăpada. Temperatura este cu circa 10 grade mai coborâtă decât normalul perioadei, iar vântul care bate cu putere face ca frigul să pară și mai pătrunzător.

Cursul oficial BNR, la un maxim istoric. Criza politică depreciază moneda națională de pe o zi pe alta

Moneda naţională s-a depreciat joi, în raport cu euro, care a fost calculat de Banca Naţională a României (BNR) la 5,1417 lei, în creştere cu 4,13 bani (0,8%) faţă de cotaţia precedentă, de 5,1004 lei, înregistrând un nou maxim istoric.