Kevin Costner a ajuns la spital!

60225001

Kevin Costner a ajuns marti noaptea la spitalul Cedars-Sinai din Los Angeles, dar a fost externat miercuri.


Kevin Costner era in zona Hollywood, la volanul masinii sale marti dimineata, cand a inceput sa se simta ametit. A sunat la 911 si a fost dus la spital.

Medicii au decis sa ramana pentru analize pana a doua zi. Testele au aratat insa ca actorul nu are absolut nimic, asa ca a fost externat. Purtatorul sau de cuvant a declarat ca acum Kevin se simte bine si si-a revenit.

Kevin Costner va implini 54 de ani pe 18 ianuarie.


Articol recomandat de sport.ro
Frumoasă și seducătoare, dar cu probleme la cap: „Nu mai pot!“
Frumoasă și seducătoare, dar cu probleme la cap: „Nu mai pot!“
Citește și...
Natalie Portman, însărcinată pentru a treia oară la 44 de ani: „Este un miracol. Suntem recunoscători”

Actrița Natalie Portman este însărcinată pentru a treia oară la 44 de ani.

Demi Lovato și-a surprins fanii cu un obiect vestimentar aparte. Ce a purtat artista într-un video pe TikTok | GALERIE FOTO

Demi Lovato a atras toate privirile datorită unui clip în care apare purtând un top transparent. Cântăreața a fost ocupată cu turneul ei „It’s Not That Deep Tour”, care a început luni.

Heidi Klum și Eva Longoria, apariție spectaculoasă la un eveniment din Los Angeles. Ținutele cu care au atras atenția. FOTO

Eva Longoria a strălucit într-o rochie lila cu paiete la gala de deschidere a Muzeului de Artă din Los Angeles, pentru David Geffen Galleries, desfășurată joi seară la Los Angeles.

Recomandări
AMR 1 zi până când PSD ar putea arunca România în criză politică. Toate semnalele duc spre un vot pentru abandonarea corabiei

O zi a mai rămas până la referendumul intern din PSD. Social-democrații anunță că îi vor retrage sprijinul politic premierului Ilie Bolojan. Între timp, filiala partidului din Sectorul 4 a organizat o conferință de presă. 

Iranul a închis din nou Strâmtoarea Ormuz și amenință că orice navă „va fi luată drept țintă”. Replica lui Trump

Iran a închis din nou duminică Strâmtoarea strategică Ormuz drept represalii la continuarea blocadei porturilor sale de către SUA, cu trei zile înainte de expirarea armistițiului între cele două țări.

Alegeri în Bulgaria 2026. Mobilizare mai mare la urne, față de scrutinul precedent. Partidul lui Radev, favorit în sondaje

În Bulgaria sunt alegeri, duminică (19 aprilie), pentru alegerea membrilor Parlamentului. Favorit în sondaje este fostul președinte Rumen Radev.