Stefan Banica Jr. spune ca are o relatie cu Lavinia Parva. Reactia Andreei Marin

×
Publicitate

Stefan Banica Jr. a declarat, miercuri, pentru agentia MEDIAFAX, ca se afla la inceputul unei relatii cu cantareata Lavinia Parva.

Artistul afirma ca este o persoana libera si "este dreptul fiecaruia sa-si traiasca viata fara a simti nevoie de a da explicatii".

Lavinia Pirva
"Observ ca intr-o societate plina de framantari social-politice, unii nu pot dormi din cauza vietii mele particulare. Pentru a linisti 'spiritele', declar ca sunt deocamdata la inceputul unei relatii cu Lavinia Parva si nu ascund lucrul acesta. Sunt un om matur, liber si e dreptul fiecaruia dintre noi sa-si traiasca viata asa cum considera, fara a simti nevoia de a da explicatii. Este alegerea mea si sper sa o respectati. Multumesc!", a declarat Stefan Banica Jr., miercuri, pentru agentia MEDIAFAX.

La inceputul acestui an, Stefan Banica Jr. si sotia lui, vedeta de televiziune Andreea Marin Banica, au anuntat ca au decis de comun acord sa se desparta, dupa o casnicie care a durat sapte ani. Cei doi au impreuna o fetita, Ana Violeta.

Stefan Banica si Lavinia Parva au fost, de altfel, filmati impreuna de paparazzi Ciao.

Stefan Banica si Lavinia Parva - Ciao

 

Reactia Andreei Marin, dupa ce a aflat de relatia fostului sot

Andreea Marin nu s-a aratat deranjata de relatia pe care fostul ei sot o are cu cantareata Lavinia Parva. "Este FOSTUL meu sot", a tinut sa precizeze ea pentru emisiunea "La Maruta".

"Ma deranjau lucrurile care se intamplau in timpul casniciei, dar acum nu ma deranjeaza. Este fostul meu sot. Chiar nu ma intereseaza ce se intampla", a mai spus Andreea.

Stefan Banica si Lavinia Parva - Ciao

Citeste si:

Jennifer Lopez este istorie! Cum arata posteriorul lui Nicole Scherzinger doar in bikini, fara Photoshop - FOTO

Selena Gomez, aparitie sexy doar in halat. Vedeta nu si-a dat seama ce a lasat la vedere cand a postat poza pe internet - FOTO

 

Articol recomandat de sport.ro
A venit replica! Mesajul lui Stefanos Tsitsipas pentru Paula Badosa, după ce iberica a spus că relația lor a fost „toxică”
A venit replica! Mesajul lui Stefanos Tsitsipas pentru Paula Badosa, după ce iberica a spus că relația lor a fost „toxică”
Citește și...
Adelina Pestrițu se alătură PRO TV și va prezenta reality show-ul Burlacii: Foc în Paradis

Adelina Pestrițu se alătură echipei PRO TV și va fi prezentatoarea noului reality show Burlacii: Foc în Paradis, un format care va aduce în prim-plan povești autentice de dragoste, alegeri neașteptate și experiențe.

Selly, precizări despre Nibiru, noul oraș al divertismentului de pe litoral. Ce îi așteaptă pe vizitatori

Senzația verii de pe litoralul românesc se pregătește să primească primii vizitatori dezvoltat ca un oraș al divertismentului, Nibiru își deschide porțile în două săptămâni, cu evenimente, concerte, spectacole și activări programate de luni până duminică.

Anne Hathaway și-a etalat burtica de gravidă în ținute spectaculoase. Aparițiile care au făcut furori în New York | FOTO

Anne Hathaway a atras toate privirile la evenimentele de promovare ale noului film The Odyssey, unde și-a etalat burtica de gravidă în mai multe ținute elegante, în culori vibrante.

Recomandări
Noi detalii șocante din dosarul azilelor ilegale din Bihor. Ce a găsit DIICOT la percheziții. Viorel Pașca: „Niște tâmpenii”

Soții Florica și Viorel Pașca, dar și cei trei fii ai lor reținuți miercuri de DIICOT pentru trafic de persoane, au încercat joi să-i convingă pe judecătorii Tribunalului București că sunt nevinovați.

Raport: Rusia ar fi spionat cu drone peste 12 state NATO timp de 18 luni, fără să fie oprită. Cea mai afectată țară

Rusia ar fi desfășurat timp de 18 luni o campanie de supraveghere cu drone în peste 12 țări NATO, fără a întâmpina mari obstacole, potrivit unei analize publicate joi.

Un amfibiu cumpărat în Călărași cu un milion de euro din fonduri UE nu a fost folosit niciodată. Ce spun autoritățile

Proiect european declarat nefuncțional. Un autobuz turistic plutitor, așa cum sunt cele de la Budapesta, avem și în România, la Călărași.