Paris Hilton, la un pas sa fie eclipsata de Monica Gabor pe covorul rosu. Fosta doamna Columbeanu i-a impresionat pe chinezi

×
Codul embed a fost copiat

Monica, fosta sotie a lui Irinel Columbeanu, a atras toate privirile si aproape ca a eclipsat-o pe Paris Hilton la inaugurarea unui bar exclusivist din Shanghai, pe care il detine iubitul ei actual, omul de afaceri chinez Mr. Pink.

"Paris Hilton e foarte draguta si a salutat intreaga Romanie", a scris Monica pe contul ei de socializare, dupa intalnirea cu mostenitoarea imperiului Hilton.

Dupa ce a promovat bauturile energizante ale iubitului sau, Mr. Pink, Monica Gabor a trecut acum la alt nivel. Frumoasa romanca a devenit imaginea unui lant de localuri din proprietatea lui Mr. Pink. Un asemenea bar a fost inaugurat la Shanghai in prezenta a mii de chinezi care s-au inghesuit in Wanda Plaza.

Se pare ca Monica s-a ocupat de organizarea evenimentului, iar iubitul ei, Mr. Pink ar fi cel care a decis ca ea sa fie imaginea localului. Poate ca tocmai de aceea la petrecere, fosta doamna Columbeanu s-a intretinut cu celebra Paris Hilton, cu starul Disney, Zendaya Coleman, dar si cu cativa actori chinezi, alaturi de care a si taiat panglica de inaugurare. Romanca si-a eclipsat insa invitatii. A purtat o creatie din acest sezon semnata Dolce & Gabbana, pe care a accesorizat-o cu pantofi nude si un clutch negru.

Chiar daca Paris - blonda care mosteneste imperiul financiar Hilton - are o imagine de diva inabordabila, s-ar parea ca Moni a reusit sa o cucereasca.

Citește și
Furt
Filmul operatiunii care a dus la recuperarea "tezaurului Gabor". Bijuteriile de 150.000 de euro erau sub o cusca de caini

Fascinata si ea de intilnirea cu una dintre cele mai bogate femei din lume, Monica a postat imediat dupa lansare detalii cerute insistent de fanii sai.

 

Asta dupa ce si Paris Hilton a postat pe un alt site de socializare o fotografie in care apare extrem de apropiata de romanca noastra, al carui nume il si mentioneaza in descrierea pozei.

De data aceasta omul de afaceri chinez Mr Pink, care in mod ciudat nu apare in nici una dintre fotograriile de la inaugurare, a pariat pe o afacere cu shake-uri in diferite retete, inclusiv bauturile unor vedete celebre de la Hollywood precum Paris Hilton, Kim Kardashian sau Pamela Anderson.

FOTO: Splash News / Gulliver.

Articol recomandat de sport.ro
Ce face marea campioană Monica Roșu, la 20 de ani după ce s-a retras din gimnastică. "E o altă carieră"
Ce face marea campioană Monica Roșu, la 20 de ani după ce s-a retras din gimnastică. "E o altă carieră"
Citește și...
Monica Gabor a imbracat din nou rochia de mireasa. Imaginea care i-a intrigat pe prietenii ei
Monica Gabor a imbracat din nou rochia de mireasa. Imaginea care i-a intrigat pe prietenii ei

Monica Gabor a postat pe o retea de socializare o imagine in care apare in rochie de mireasa. Fosta sotie a lui Irinel Columbeanu a vorbit si in trecut de logodna cu Mr. Pink, insa nu a dat de inteles ca ar fi stabilit data nuntii.

Filmul operatiunii care a dus la recuperarea
Filmul operatiunii care a dus la recuperarea "tezaurului Gabor". Bijuteriile de 150.000 de euro erau sub o cusca de caini

Bijuteriile Monicai Gabor, evaluate la peste 150.000 de euro, au fost gasite. Politistii au descoperit podoabele ascunse sub o cusca de caini, intr-o comuna din judetul Giurgiu.

Recomandări
Atac cibernetic de tip ransomware asupra Complexului Energetic Oltenia. Activitatea, parțial afectată
Atac cibernetic de tip ransomware asupra Complexului Energetic Oltenia. Activitatea, parțial afectată

Un atac informatic de tip ransomware, denumit „Gentlemen” a afectat, în noaptea de 26 decembrie, infrastructura IT de business a Societăţii Complexul Energetic Oltenia.

Aproape toată ţara intră sub avertizări de viscol şi vânt. Meteorologii au actualizat prognoza. HARTĂ
Aproape toată ţara intră sub avertizări de viscol şi vânt. Meteorologii au actualizat prognoza. HARTĂ

Meteorologii au emis mai multe avertizări de vreme severă, valabile în perioada 27 decembrie, ora 10:30 – 29 decembrie, ora 21:00, ce vizează intensificări ale vântului, precipitații predominant sub formă de ninsoare, viscol, ghețuș și polei.

Autorităţile au început fotografierea şi colectarea de date biometrice de la cetăţeni străini care intră şi ies din SUA
Autorităţile au început fotografierea şi colectarea de date biometrice de la cetăţeni străini care intră şi ies din SUA

Statele Unite introduc fotografierea şi colectarea datelor biometrice ale străinilor la frontieră, informează EFE.