O actrita de filme pentru adulti divorteaza pentru ca nu face suficient sex cu sotul

61784237

Cei doi erau casatoriti de 6 ani si jumatate.

Actrita de filme pentru adulti si fosta politiciana, Mary Carey, isi incheie mariajul cu electricianul Mario Monge. Femeia a aplicat pentru un divort, spunand ca nu exista nicio sansa de reconciliere.

Motivul pentru care cei doi se despart? Lipsa sexului! Mario si-ar fi dorit ca ea sa devina casnica, sa renunte la cariera in filmele XXX si sa foloseasca numele real, Mary Ellen Cook. Ea a recunoscut ca nu voia sa renunte la alter ego-ul ei din filmele pentru adulti.

Mary Carey cere in urma divortului o diurna lunara, un Cadillac din 2003, un Corvette din 2004 si un apartament din nordul Hollywood-ului. Cei doi nu au copii.

Mary spune ca este pregatita sa cunoasca multi oameni si sa faca "mult sex".

Articol recomandat de sport.ro
S-a aflat când va fi gata cel mai mare stadion din Europa!
S-a aflat când va fi gata cel mai mare stadion din Europa!
Citește și...
Oficial: Alegerile pentru Primăria Capitalei vor avea loc pe 7 decembrie

Guvernul a stabilit data de duminică, 7 decembrie 2025, pentru organizarea alegerilor locale parţiale pentru primarul general al municipiului Bucureşti, Consiliul Judeţean Buzău şi pentru primari în mai multe localităţi.

Despre sport și determinarea de a îți urma pasiunea cu Remus Boroiu

Ferma – Un nou început a adus în atenția spectatorilor personalități cât se poate de diferite, probe tot mai dificile și intrigi care s-au complicat cu fiecare săptămână. Printre concurenții din acest an, unul dintre cei mai bine pregătiți sportivi și mai deciși să meargă cât mai departe a fost Remus Boroiu, unul dintre finaliștii Ninja Warrior România 2018.

Eleganța lui VLAD (Adrian Nartea) din serial

Încă de la lansarea primului episod din producția VLAD, fiecare dintre cei care am urmărit cum au avansat intrigile, am putut observa ținutele elegante purtate de actorul principal. Adi Nartea a impresionat la fiecare apariție prin zâmbetul sau seriozitat

Recomandări
VIDEO. Coiful de la Coţofeneşti şi două brăţări dacice de aur au fost recuperate și prezentate de poliția din Țările de Jos

Coiful de la Coţofeneşti şi două brăţări dacice din aur au fost prezentate publicului de autorităţile din Țările de Jos într-o conferință de presă specială, sub măsuri stricte de securitate, în sală fiind prezente forțe speciale de pază. 

Moment istoric. Parlamentul de la Chișinău a votat pentru ieșirea definitivă a Republicii Moldova din CSI

Parlamentul a aprobat denunțarea Acordului de constituire a Comunității Statelor Independente (CSI), precum și a Protocolului și Statutului organizației, ceea ce marchează retragerea definitivă a Republicii Moldova din organele statutare ale CSI.

Guvernul reduce acciza la motorină cu 30 de bani pe litru. Benzinăriile își pot schimba prețul o dată pe zi

Grupul de lucru constituit la nivelul Executivului pentru gestionarea crizei carburanților, condus de premierul Ilie Bolojan, a stabilit joi, 2 aprilie 2026, noi măsuri de limitare a crizei carburanților.