AI IDEE cat castiga angajatii Facebook? ITI SPUNEM NOI:

60581449

Angajatii Facebook sunt platiti foarte bine. Asta cu toate ca actiunile companiei au scazut in ultima vreme.

Angajatii Facebook cel mai bine platiti sunt cei care detin functiile de senior software engineer, cu un salariu anual de 132.503 de dolari. Adica un salariu de aproximativ 11.000 de dolari pe luna, informeaza Daily Mail. Imediat dupa inginerii de software se afla managerii de produse, care se ocupa de chat-ul retelei sau de Timeline. Ei castiga anual 130.143 de dolari(. Adica aproximativ 10.800 de dolari pe luna.

Inginerii care se ocupa de interfata pentru utilizatori castiga anual cu 129.136 de dolari. Adica aproximativ 10.700 de dolari pe luna.

Cei din conducerea departamentului de contabilitate au un salariu anual de 62.124 de dolari. Adica aproximativ 5.100 de dolari pe luna in timp ce internii castiga 74.700 anual. Adica aproximativ 6.200 de dolari pe luna.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Mihaela Evi a atras toate privirile cu o ținută care îi pune formele în evidență: ”Ești uimitoare!” / ”Mult prea frumoasă”
FOTO Mihaela Evi a atras toate privirile cu o ținută care îi pune formele în evidență: ”Ești uimitoare!” / ”Mult prea frumoasă”
Citește și...
Oficial: Alegerile pentru Primăria Capitalei vor avea loc pe 7 decembrie

Guvernul a stabilit data de duminică, 7 decembrie 2025, pentru organizarea alegerilor locale parţiale pentru primarul general al municipiului Bucureşti, Consiliul Judeţean Buzău şi pentru primari în mai multe localităţi.

Despre sport și determinarea de a îți urma pasiunea cu Remus Boroiu

Ferma – Un nou început a adus în atenția spectatorilor personalități cât se poate de diferite, probe tot mai dificile și intrigi care s-au complicat cu fiecare săptămână. Printre concurenții din acest an, unul dintre cei mai bine pregătiți sportivi și mai deciși să meargă cât mai departe a fost Remus Boroiu, unul dintre finaliștii Ninja Warrior România 2018.

Eleganța lui VLAD (Adrian Nartea) din serial

Încă de la lansarea primului episod din producția VLAD, fiecare dintre cei care am urmărit cum au avansat intrigile, am putut observa ținutele elegante purtate de actorul principal. Adi Nartea a impresionat la fiecare apariție prin zâmbetul sau seriozitat

Recomandări
Guvernul Veștea a picat în Parlament. AUR și UDMR au părăsit sala înaintea votului de învestire

Guvernul Veștea a fost respins de Parlament. Din totalul de 464 de senatori și deputați, 287 au fost prezenți. Dintre cele 212 voturi exprimate, niciunul nu a fost nul. Au fost înregistrate 189 de voturi pentru și 23 împotrivă.

Adrian Veştea: „Am venit în acest proiect cu bune intenţii. Îmi pare rău că nu s-a putut materializa”

Premierul desemnat Adrian Veştea, care nu a reuşit să primească, luni noapte, votul Parlamentului, a declarat la ieşirea din plenul reunit că a venit în acest proiect cu bune intenţii şi a considerat că este necesar să răspundă la această provocare.

Kelemen Hunor, în Parlament: „Azi există un singur câştigător. Felicitări, George Simion, ai dat şah şi mat”

Preşedintele UDMR, Kelemen Hunor, consideră că se încheie o epocă, susţinând că sub cupola Parlamentului "există astăzi un singur câştigător" - George Simion.