Iubitul Deliei, la un pas de moarte! Presupusii agresori: suntem victime

×
Publicitate

UPDATE: Rasturnare de situatie in cazul in care au fost implicati cantareata Delia Matache, iubitul ei si amicul lor Codin Maticiuc, zis "Poponet".

Presupusii agresori s-au dus la politie si au spus ca ei sunt de fapt victimele. Au declarat ca au fost batuti de bodyguarzii lui Codin.

Duminica, la cinci fara un sfert dimineata, Codin Maticiuc, Florin Moldoveanu si prietenele lor paraseau clubul din Herastrau. Pe imaginile surprinse de camerele de supraveghere se observa doar momentul in care acestia pleaca din local. Scandalul a fost la intersectia strazilor Soseaua Nordului cu Ceasornicului. Propietarul clubului sustine ca la el pe terasa nu s-a intamplat nimic.

Marti, in emisiunea Happy Hour, Delia Matache a fost fata in fata cu patronul clubului care le-a interzis sa mai intre in local atat ei cat si iubitului, pana cand politia va stabili cine a fost vinovat. Cat despre Codin Maticiuc, acesta este binevenit in club, mai ales ca este un baiat bun, sustine patronul.

Chirurgii care l-au operat pe Florin Moldoveanu, iubitul Deliei, spun ca omul de afaceri a trecut milimetric pe langa moarte. A avut noroc, pentru ca lama cutitului cu care a fost injunghiat de trei ori in picior nu a atins artera femurala. Avea insa o taietura si de 15 centimetri. Marti a fost externat.

Asculta declaratia patronului clubului de unde au plecat Delia, Codin si iubitul ei!

Poponet, crai de Dorobanti!

Articol recomandat de sport.ro
Reacția presei americane după cursa istorică a lui David Popovici de la Paris
Reacția presei americane după cursa istorică a lui David Popovici de la Paris
Citește și...
Seful Corpului de Control al Primariei Pitesti, mort intr-un accident!

A fost un weekend marcat de ceasuri rele, la Primaria Pitestiului.

Operatiune infernala de salvare: trei tineri captivi intr-o masina distrusa

DN1, zona Baneasa: trei tineri urland de durere, captivi intr-o masina, amici de-ai lor, care incercau sa tina autoturismul in echilibru si un alt ranit, care sarise din vehicul, inainte ca acesta sa se izbeasca de o pasarela.

Doi batrani in Onesti, omorati in bataie! Criminalul este inca in libertate

UPDATE: Crima dubla in orasul Onesti: doi pensionari, sot si sotie, au fost zdobiti in bataie de un individ care spera sa puna mana pe banii pe care credea ca i-au strans oamenii pentru zile negre.

Recomandări
Ce urmează după oprirea centralei de la Cernavodă. Măsurile anunțate de Guvern pentru următorii ani

În plină criză energetică, cu centrala de la Cernavodă deconectată din cauza secetei, Guvernul anunță noi măsuri pentru a evita pe viitor astfel de situații.

Sute de turiști și localnici, salvați cu bărcile de pe o plajă din Halkidiki. Flăcările au ajuns aproape de hoteluri

Un incendiu uriaș izbucnit în peninsula grecească Halkidiki, atât de iubită de români, a semănat groaza în rândul turiștilor și localnicilor. 

David Popovici, campion european la 200 m liber. Românul a reușit o performanță unică în istoria Campionatelor Europene

David Popovici a câștigat medalia de aur în proba de 200 m liber la Campionatele Europene de natație de la Paris. Românul a devenit astfel primul înotător din istorie care reușește dubla 100 m - 200 m liber la trei ediții ale Europenelor.