Akon il sustine pe Chris Brown!

60157121

Cantaretul R&B Akon refuza sa-i intoarca spatele colegului sau de breasla, Chris Brown.

Dupa bataia aplicata Rihannei, multi dintre colegii lui Chris au afirmat ca nu mai vor sa aiba nimic de-a face cu tanarul cantaret, insa senegalezul Akon insista ca ar fi bucuros sa colaboreze cu el.

Desi Brown este judecat pentru agresiune, Akon sustine ca problemele personale ale starului de numai 19 ani nu ar trebui sa interfereze cu muzica lui.

Articol recomandat de sport.ro
Sărbătorita zilei! Diana Bulimar, la 31 de ani
Sărbătorita zilei! Diana Bulimar, la 31 de ani
Citește și...
Jessica Simpson, disperata sa se marite!

Solista inca mai asteapta ca iubitul ei, Tony Romo, sa-i ceara mana, desi acesta nu da semne ca ar avea vreo intentie in acest sens.

Eva Herzigova, unde-s formele tale apetisante?

Imaginea campaniei pentru "sutienul-minune" a oprit, de-a dreptul traficul rutier, in 1994. 15 ani mai tarziu insa varsta si-a spus cuvantul si Eva Herzigova nu mai are formele apetisante de altadata!

Un tigru si un delfin, cei mai buni prieteni!

Relatia cu totul speciala dintre un delfin si un tigru bengalez de la Six Flags Discovery Kingdom Park, din California, demonstreaza ca prietenia nu cunoste termenul de rasa.

Recomandări
Sindicatele, nemulțumite și de noua formă a legii salarizării. Proiectul reduce valoarea de referință la 4.000 de lei

Cele cinci confederaţii sindicale reprezentative la nivel naţional resping șinoua formă a proiectului Legii salarizării şi atrag atenţia că documentul este o nouă sursă de inechităţi, discriminări şi tensiuni sociale.

Legea integrității se întoarce în Parlament după decizia CCR. De ce amendamentul care îl vizează pe Fritz este constituțional

CCR și-a motivat decizia pentru legea integrității. Magistrații susțin, că amendamentul care l-ar costa mandatul pe Dominic Fritz este constituțional pentru că fapta produce efecte chiar dacă a avut loc înainte de intrarea legii în vigoare.

De la ce ar fi pornit incendiul de la Institutul Clinic Fundeni. Focul a fost stins și nu există victime

Intervenție contra cronometru sâmbătă dimineață la Institutul Clinic Fundeni, din Capitală. Un incendiu izbucnit într-o rezervă din secția de Chirurgie a dus la evacuarea promptă a zeci de pacienți.