Fiul lui Michael Douglas, condamnat la 5 ani de inchisoare!

×
Publicitate

Fiul actorului Michael Douglas a fost condamnat la 5 ani de inchisoare pentru detinere si trafic de droguri.

Tanarul de 32 de ani fusese arestat in august, intr-un hotel de la New York. Cameron a pledat vinovat, in speranta ca va scapa de inchisoare.

Nu i-au ajutat insa nici macar scrisorile catre judecator, prin care bunicul sau si tatal, Michael, cereau clementa.

Avand in vedere ca pedeapsa maxima este de 10 de ani de puscarie, sentinta e totusi moderata, mai ales ca tanarul a mai fost inchis de doua ori din cauza drogurilor, in 1999 si 2007.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Diletta Leotta s-a pozat într-un bikini minuscul, la piscină: ”Nu mai pot suporta, aceste fotografii sunt prea ilegale”
FOTO Diletta Leotta s-a pozat într-un bikini minuscul, la piscină: ”Nu mai pot suporta, aceste fotografii sunt prea ilegale”
Citește și...
Actorul Ben Affleck a câștigat marele premiu la emisiunea „Vrei să fii milionar?”. Care a fost ultima întrebare

Starul hollywoodian, în vârstă de 53 de ani, a concurat în versiunea americană a acestui concurs televizat alături de Jamie Ding, un campion al altei emisiuni TV celebre, "Jeopardy!".

Zendaya a făcut furori într-o rochie inspirată de pânza de păianjen la premiera noului film „Spider-Man”. GALERIE FOTO

Zendaya și Tom Holland au atras toate privirile la premiera londoneză a filmului „Spider-Man: Brand New Day”, unde au apărut împreună la scurt timp după ce au confirmat că sunt căsătoriți.

Motivul pentru care BTS boicotează premiile Grammy. „Sperăm ca muzica noastră să fie ascultată și apreciată pentru ceea ce e”

Trupa K-pop sud-coreeană BTS a anunțat miercuri că nu își va înscrie muzica în cursa pentru Grammy Awards 2027 din cauza introducerii de către organizatori a unei noi categorii dedicate muzicii pop asiatice, informează AFP.

Recomandări
Ilie Bolojan: Stare de alertă la nivel național. România va primi energie nucleară din Ucraina, ca ajutor de urgență

Premierul Ilie Bolojan a declarat vineri stare de alertă la nivel național pe toată perioada lunii august, în contextul crizei energetice. România va primi energie nucleară din Ucraina, ca ajutor de urgență.

Criza migranților din Ceuta. Mai multe țări europene cer excluderea Spaniei din spațiul Schengen. Reacția lui von der Leyen

Apelurile venite din țări europene care cer excluderea Spaniei din spațiul Schengen s-au înmulțit vineri, după afluxul masiv de migranți din Maroc către orașul spaniol Ceuta din Africa de Nord, informează EFE.

România aşteaptă decizia Fitch. O retrogradare ar însemna credite mai scumpe şi investiţii mai puţine

Vineri noapte aflăm unul dintre cele mai importante verdicte pentru economia României.