Megan Fox si-a pus pirostriile. S-a maritat cu Brian Austin Green

60399555

Megan Fox s-a casatorit la sfarsitul saptamanii trecute, intr-o ceremonie restransa, cu logodnicul Brian Austen Green, vedeta a serialului Beverly Hills 90210. Cei doi formeaza un cuplu din 2004.

Se pare ca Megan si Brian s-au casatorit la hotelul Fours Seasons din Big Island, Hawaii, alaturi de ei fiind cateva rude si prieteni apropiati.

"A fost o nunta frumoasa, dar cred ca au fost mai multi bodyguarzi decat invitati. Totul s-a intamplat foarte repede si in secret" a declarat o sursa.

Megan, in varsta de 24 de ani, si Brian, 36, sunt impreuna din 2004, dar anul trecut au avut o perioada cand au stat despartiti.

Candva posesoarea titlului de cea mai sexy femeie din lume, Megan Fox a fost detronata de curand de Cheryl Cole, membra a trupei Girls Aloud si membra a juriului emisiunii "The X Factor".

Megan Fox poate fi vazuta in aceasta perioada pe marile ecrane in lungmetrajul "Jonah Hex", o adaptare a unui roman de benzi desenate.

Luna trecuta, actrita s-a retras din distributia filmului "Transformers 3", cu cateva zile inainte de inceperea filmarilor.

Articol recomandat de sport.ro
„Șantajul Europei s-a dovedit mai puternic!” Plânge Moscova după ultima lovitură plecată din România
„Șantajul Europei s-a dovedit mai puternic!” Plânge Moscova după ultima lovitură plecată din România
Citește și...
O influenceriță canadiană a ales sinucidere asistată din cauza unei boli incurabile. „Nu asta mi-am dorit”

O influenceriță canadiană care se lupta cu Alzheimer și-a pus capăt vieții printr-o formă de moarte asistată, după ce le-a mărturisit fanilor săi, într-un videoclip emoționant, că trăia într-un corp în care nu se simțea confortabilă sau în siguranță.

Jennifer Lopez, apariție spectaculoasă la aniversarea ei. Rochia albă cu care vedeta a cucerit Parisul | GALERIE FOTO

Jennifer Lopez a uimit într-o rochie albă de tip babydoll la celebrarea zilei sale de naștere în Paris.

Hailey Bieber, apariție incendiară într-o rochie roșie din dantelă după finala Cupei Mondiale | GALERIE FOTO

Hailey Bieber a optat pentru o rochie roșie, inspirată de lenjerie, în timpul unei seri romantice după finala Cupei Mondiale FIFA.

Recomandări
ANAF verifică veniturile obținute de români în străinătate. Cine riscă să plătească un impozit de 70%

Peste un miliard de euro din venituri obținute de români în străinătate au fost declarate la ANAF pentru anul 2025. Cei mai mulți bani au provenit din investiții, iar cei mai puțini din agricultură. 

Șantierele din București, cele mai liniștite locuri ale orașului. Pe unul mai „agitat”, doi dau la lopată, patru se uită

Lucrările sunt întârziate pe unele din cele 50 de șantiere deschise în București pentru schimbarea conductelor și a șinelor de tramvai. 

Fenomenul care face incendiile din Spania imposibil de controlat. Ce este „regula 30-30-30” de care se tem toți pompierii

Pompierii spanioli depun eforturi colosale pe mai multe fronturi pentru a opri cele mai distrugătoare incendii de vegetație din istoria recentă a țării. În ultima săptămână, flăcările au pârjolit peste 50.000 de hectare de teren.